Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Druha baterie mrtvá... POMOC


steelpeter

Otázka

Prosím Vás, poradte :-(.....

Bratr ma psp 3000 jednoho dne mu tam odešla baterie : s baterii psp nefunguje jen s adapterem, v System setings v položce battery informatin je

Charge level -

Hours level -

Power source - External

Battery status -

Prostě se PSP chovalo jako by tam baterie nebyla.

Vzal jsem svoje PSP a vyndal baterku a dal ji do PSP bratra.. PSP normalně fungovalo a najednou po 10 minutách klek a to samý.

Máme tedy s bratrem dvě baterie které nefungujou... (JAK JIM POMOCI) a jedno PSP ktere zřejmě ničí baterie.

Prosím zda někdo netuší jak pomoci.... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jedine co muzes zkusit je dat ju trochu nahrat na topeni a pak ju dat nabijet do toho funkcniho psp. pokud se chytne, si v pohode.

To jsem vše bezuspěšně zkoušel na první baterii, i jsem ji rozebral , pouštěl tam napětí, i jsem ho tam pouštěl obracene. Prostě je v baterce šváb na kterem je asi nejaký program který ted zamezuje pruchodu tomu napětí. Nejde o mechanickou zavadu si myslím... To teplo atd.. nema smysl. Potřebuji toho švaba v baterii nejak restartnout / přehrát...

jo tak tedy kdyby se někomu stalo něco podobného tak POZOR, než budete měnit baterii....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
děkuji vám za odpovědi, za rady. Udělám to tak!!! Ten bazar budu sledovat.. Neoriginal baterie prý stojí za prd... Je to pravda? Mám vzít jen original?? Nebo máte někdo dobre zkušenosti i s neoriginalem?

neoriginal stoji za totalni hovno to neber :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud na tom PSP mas fw =<5.03 nebo pokud je dokonce flashnute plnohodnotnym CFW, tak bych to na reklamaci rozhodne nedaval.

Neorigo baterie jsou sice shity, ale v tomhle pripade mohou vydrzet vice, jelikoz jsou delane vetsinou opravdu jednoduseji, nez originalni, takze je mensi sance, ze se takto hned zkazi (nemaji prepisovatelnou EEPROMku, elektronika uvnitr je jednoduzsi atd. -> mohlo by to byt odolnejsi a mohlo by to v tom PSP ustat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu