Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rockovy otázky a snad i odpovědi?


Rocko

Otázka

Ahojte rád bych si pořídil svoje "první" PsP. A chtěl bych se zeptat na pár otázek.

1. CHci si pořídit PSP 3004 piano black prachy zbudou asi jen na PSP takže si hru si ňákej ten pátek zatím nezahraju :roll: a flashovat ho budu jen v případě nahraného sýstému. A chci se zeptat asi na nový nefleshnutý psp mi půjdou přehrávat stažené filmy které si nahraju na kartu nebo ktomu je třeba flash ?

2. Někdo sem četl že se někdo ptal jaké ceny her budou pro PsP go,znamená to že každé PSP ( 1000,2000, 3000 atd.. ) má pro sebe jiné hry nebo když si například na aukru koupím hru pro PsP tak mi pojede ??

3. K PsP je v krabici - Konzole,baterie a adaptér,chci se zeptat co bude potřeba ktomu abych si mohl na kartu nahrávat například filmy,stačí koupit kabel kterej mi propojí PsP s PC nebo bude potřeba čtečka karet ??

Dík za odpovědi a určitě si eště na něco vzpomenu čím bych vás chtěl otravovat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dík všem.

Počítám že kabel seženu v prodejnách,tuším že i u nás je speciálně Sony prodejna tak tam by ho mohly mít,snad i v JRC :cheesygrin:

A hry z PSX jsou tuším taky v ISO formátu,takže na ně bude třeba taky flash ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Njn tak to kupovat nebudu. PsP si teda budu muset %nakej čas používat jen na filmy :P Ale na aukru se daj pořídit hry za pár stovek a po dohrání je můžu zas prodat :D

To thanks musím prozkoumat,eště sem nebyl na fóru kde se používalo.

Kdyžtak to tady eště nezamykejte já si eště určitě něco najdu na co se zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Njn tak to kupovat nebudu. PsP si teda budu muset %nakej čas používat jen na filmy :P Ale na aukru se daj pořídit hry za pár stovek a po dohrání je můžu zas prodat :D

To thanks musím prozkoumat,eště sem nebyl na fóru kde se používalo.

Kdyžtak to tady eště nezamykejte já si eště určitě něco najdu na co se zeptat.

takovy tlacitko v pravo dole :D u kazdy odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na jedný fotce PsP sem viděl že menu v PsP je česky,dá se do toho čeština nahrát nebo je to už lokalizovaný PsP ? Když si stáhnu demo hry,půjde bez flashe ???

Když o tom tak přemejšlím tak si koupím asi flashlou konzoly xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak už sem obědnal :P Bohužel bez paměti takže to budu mít na parádu ale koupím si ktomu hru. Má Psp vnitřní pamět na kterou by šlo nahrávat ?

PSP má vnitřní paměti o kapacitě 64 nebo 32 MB (SLIM-BRITE/FAT), tam ale uživatel nemá přístup, takže si kup MemoryStick ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam jinej problem hruuuza kdyz chci koupit hru nemuzu napise mi to The credit card information cannot be updated. a nevim co s tim mam delat uz to resim tejdem od ty doby co to mam a fakt bych to uz nakopal chjo poradte po pripade prosim i volejte nebo napiste sms 604437926 zavolam zpet dekuji jsem na leky z toho uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ho mám konečně doma :)

Psptube je jen pro flasnutý psp nebo existuje alternativa kterou bych si mohl prohlížet videa na youtube ?

Mám teď FW 5.70. Psp pojedu jen origu krom filmů takže se asi vyplatí updatovat na nejnovější FW ? Docela se bojím asi se při updatu něco nep\sralo :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted trochu PSN,prihlasim se na PSN a mam tam pouze sekce s vyberem her nebovideii atd... Ale je tam nekde friend list,chat nebo podobny veci ? Jak se hraje hra pres PSN ? Vsude mam jen obchod,jde stoho nejak prepnout nebo jsou tyhle veci jen pro PS3 PSN ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je normální že se PsP během hraní někdy sekne ? Před chvíly se to kouslo tak sem zkusil vypnout hru a nic,nešlo vypnout ani PsP tak sem musel vytáhnout baterku a pak to jelo vpohodě.

me to taky nekdy dela podle toho jakou tu hru hraju ale Virtua Tennis 3 se mi seká hodne hlavne když hraju pres AdHock s kamárádem...,melo by to bejt tim ze spatná verze ty hry nebo je spatne riplá!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu