Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vlastní témata


3FF3CT

Recommended Posts

Našel jsem návod jak si vytvořit vlastní témata : http://digiex.net/computing-section/guides-tutorials/consoles/3246-how-create-your-own-themes-le-fluffe.html

Kdyby byl zájem klidně přeložím do češtiny, ale myslím, že se nejedná o nic těžkého...

Thx potěší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní téma(spíš obrázek) si uděláte jednoduše sami. Stačí jen xko spojit s pc přes router a nasdílet tam nějaký fotky který chcete. A pak když si je prohlížíte v xku tak je tam v nabídce udělat z té fotky thema..... Hrozně jednoduchý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní téma(spíš obrázek) si uděláte jednoduše sami. Stačí jen xko spojit s pc přes router a nasdílet tam nějaký fotky který chcete. A pak když si je prohlížíte v xku tak je tam v nabídce udělat z té fotky thema..... Hrozně jednoduchý...

preklad pripravim dnes vecer v PDF formatu...

karlosi ale tohle tema si muzes i ty dalsi obrazky kdyz zajedes do nabidek atd... proto kombinace 3 obrazku, je to trochu lepsi nez jen jeden obrazek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo,ale stejně když se to změní tak už to musí bejt. Mění se to podle toho kde jsi v menu že jo?! A 1 nebo 3, dyť je to jedno. Já mám stáhlý Adidas téma a to je prostě best :-D

jj kdyz mas ofic. tema a najedes treba na moznosti Hry tak tam vidis jinej obr. ze jo...

Jinak preklad dnes nestihnu dodelat, mam moc skoly...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu