Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZ lokalizované hry


Tomas_2002

Recommended Posts

Narazil jsem na seznam her, které byly lokalizovány do ČJ a napadlo mě, že by nebylo špatné , kdyby tu na to byl topic, kde by se to mohlo aktualizovat vždy, když vyjde nějaká hra aspoň s CZ titulky.

Zatím by to měly být tyto:

Buzz! Světový kvíz

Dead Space

FIFA 09

FIFA 10

Kmotr 2 - The Godfather II

Need for Speed: SHIFT

Need for Speed: Undercover

NHL 09

NHL 10

Red Faction: Guerrilla

Saints Row 2

UP! Vzhůru do oblak

Offtopic: Je to stejně děs, že jsou přeloženy některé takové s prominutím p.....y a hry jako MGS, Dragon Age, Oblivion, GTA IV a další dobré tituly zůstávají pouze v anglickém jazyce. Hlavně že jsou přeloženy třeba Need for Speed, kde je to "opravdu" důležité.

A ať mi někdo netvrdí, že je to kvůli penězům. Já bych si třeba za 50,-Kč milerád stáhnul češtinu z PS Store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, pomerne chabej vyber...;-(

Spíš strašnej :cheesygrin: Čeština se mi líbila u Dead Space, protože tam bylo kecání pomerně hodně. Anglicky se celkem domluvím, ale teda zrovna u MGS IV. dost často naprosto nechápu o co zrovna jde :)

Hlavně bych bral ČJ do Obliviona - měl jsem to doma v AJ a prostě mě to tolik nebaví, když to nemluví jazykem mého kmene :-)

Přitom kdyby to dali přeložit nějakému vysokoškolákovi, tak by asi určitě řekl třeba do 5.000,- Kč a z PS Store by to dostali určitě rychle zpět. Nehledě na to, že by si tu hru určitě koupilo mnohem víc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je covece dobrej napad stahovat tu lokalizaci z ps store. to by bylo fakt dobry a kdyby za to chteli nejakej primerenej peniz, tak bych to rad vyuzival.

s tou anglictinou je to jak pises. clovek se sice domluvi i je schopen cist a psat, nicmene treba me osobne je take mnohem prijemnejsi, kdyz to na me mluvi nebo pise cesky...

mozna kdyby to jednou dvakrat u nejakejch, trebe stredne narocnejch her zkusili a dali to na ten ps store, tak podle uspechu by to bud ukoncili nebo pokracovali. kdovi, treba by zjistili, ze je to dalsi zdroj penez. a nemuseli by kvuli tomu nutne delat vic edici hry. prijde mi to jako pomerne elegantni reseni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na seznam her, které byly lokalizovány do ČJ a napadlo mě, že by nebylo špatné , kdyby tu na to byl topic, kde by se to mohlo aktualizovat vždy, když vyjde nějaká hra aspoň s CZ titulky.

Zatím by to měly být tyto:

Buzz! Světový kvíz

Dead Space

FIFA 09

FIFA 10

Kmotr 2 - The Godfather II

Need for Speed: SHIFT

Need for Speed: Undercover

NHL 09

NHL 10

Red Faction: Guerrilla

Saints Row 2

UP! Vzhůru do oblak

Offtopic: Je to stejně děs, že jsou přeloženy některé takové s prominutím p.....y a hry jako MGS, Dragon Age, Oblivion, GTA IV a další dobré tituly zůstávají pouze v anglickém jazyce. Hlavně že jsou přeloženy třeba Need for Speed, kde je to "opravdu" důležité.

A ať mi někdo netvrdí, že je to kvůli penězům. Já bych si třeba za 50,-Kč milerád stáhnul češtinu z PS Store...

Dragon Age je s CZ podporou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy všude našel jen toto:

Lokalizace:

EN český manuál

mirod se spletl, v CZ je jen PC verze

jinak, já třeba nechápu, proč nemůžu dát češtinu, do her, do kterých ji už na PC mají, třeba u toho Dragon Age, ta čeština v PC verzi je, je to takovej problém ji hodit i do PS3 verze ? vždyť, když už si s tím dali práci, tak by to měli využít ne ? prostě demence

Jo a jak tady píšete, že by jste za češtinu připlatili třeba 300, vzpamatujte se proboha, platit za lokalizaci ? Větší blbost jsem snad nikdy neslyšel, a nechat zákazníky platit za lokalizaci ve hře by mohli snad jen největší hovada světa. Navíc, nevím jak vy, ale už takhle jsou ty hry nehorázně drahý, natož ještě zdražovat o 300 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj pravda, u toho Dragon Age to taktéž nechápu...když je lokalizace pro PC verzi, tak je nepochopitelné proč není i pro PS3/XBOX verze :? Tohle mi fakt hlava nebere, to je to tak velký problém?

P.S. Jak už jsem se kdysi zmínil, když už dělají lokalizace téměř všech her i do dánštiny (a to je Dánsko 3x menší než ČR) tak proč sakra neudělají lokalizace her i pro nás? Anglický umím tak na 80%, takže hry v angličtině nejsou až takový problém, ale proč sakra nemůžeme hrát hry ve své mateřštině???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu