Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vista vs Xp


Ďáblův Žoldák 666

Otázka

Protože mám ůplně rozmrd**** komp tak si ho nechám přeinstalovat.Problém je vtom že jen na pálený xp.

Už mám 2 roky Visty,de mi oto co je lepší.Mám si nainstalvoat pálený xp,nebo si mám radši koupit Visty na který už sem vcelku zvyklej (ale je to srač**):roll:

Dík za vaše názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

radim windows 7 mam je stazeny 64bit a ultimate jsou snima naprosty spoleh nesekajy se, jak jsi tady od kolegu zjistil ze windows 7 je lepsi nez windows vista (i kdyz jsem mel na notasu visty a pohoda) ale mam kamose kterej ma vity a seka se mu pocitac dal jsem mu tam sevny a pekne mu to jede radim, W7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
radim windows 7 mam je stazeny 64bit a ultimate jsou snima naprosty spoleh nesekajy se, jak jsi tady od kolegu zjistil ze windows 7 je lepsi nez windows vista (i kdyz jsem mel na notasu visty a pohoda) ale mam kamose kterej ma vity a seka se mu pocitac dal jsem mu tam sevny a pekne mu to jede radim, W7

Tak na to vem jed,že du těch 7 8) na Visty pěkně mrd**

Road-Master:Jinak teda dokud budu mít jen 2 giga ram a 64bit,tak na tu chvíli to snad neva ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hellfire jak uz sem psal je jedno kolik mas pameti pojede ti to na tom bez problemu ;)

Ok suchi,dám na tvojí radu a seženu si teda tu 64bit verzi,až to někdy bude,tak dám vědet jak mi to jede :):evil: dávám další thx:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, tak já zopakuju jen to co se tu psalo už asi 100x ber W7, mám je a jsem spokojený. Ja nevím proč, ale visty nejsou tak špatné ... možná sem se v nich nepohrabal tak důkladně ale stačili my.... Ale podle toho co tu čtu berete visty jako něco, co vám hned při startu hodí "ERROR" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám už visty taky přes 2 roky,víceméně mi stačily ale měly dost chyb.Kompatibilitu s nějakýma hrama který sem na nich nemoch rozjet,pak problém s admin účtem apod ale jinak zase nebyli tak hrozný.

Ale na 7 už se těšim :evil::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kompatibilita u mě 100%

Hry jsem rozjel ty co hraju takže GTA SA:MP a Test Drive Unlimited (jen to SA jede max na 1680x1050 ale to asi víc neumí hra)

Svůj účet jsem měl jako admina a žádnej problém. Stačilo vypnout UAC a bylo všechno v klidku.

To se někdo má :D

No pravda je ta že už sem si na ně zvyk:) Ted už nato mr*** a užiju si 7,když jsou tak furt chválený 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Windows 7 zase nejsou o moc lepší než Vista. Kdžy je Vista aktualizovaná tak nepadá, je rychlá atd...

Tak to už je věc názoru každýho člověka co je lepší, de o to že mě nic jinýho nezbejvá,už mám úplně rozesr**** pc a už si ho musim přeinstalovat,tak než tam dát visty,tak už tam radši narvu ty nový 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stačí koupit orignál :)

Sem snad Bill Gates? ser* mu do huby :)

Ale nechcu být hnusnej tak nainstaluješ a aktivuješ aktivátorem kterej si někde najdeš.

To je vše jo?jen nainstalovat a pak hodit ten aktivator?

No radši buud psát otom až to bude aktuální:D ted semi do toho nějak nechce,třeba v tejdnu:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu