Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vista vs Xp


Ďáblův Žoldák 666

Otázka

Protože mám ůplně rozmrd**** komp tak si ho nechám přeinstalovat.Problém je vtom že jen na pálený xp.

Už mám 2 roky Visty,de mi oto co je lepší.Mám si nainstalvoat pálený xp,nebo si mám radši koupit Visty na který už sem vcelku zvyklej (ale je to srač**):roll:

Dík za vaše názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dark_user, ty si kus vola :D Prý na výkonu PC... To, jestli dát 64b windows do PC záleží hlavně na procesoru. Je-li 64b, tak tam nainstaluj 64b Windows. Je-li 32b, tak tam 64b windows nenainstaluješ. Na ramku vůbec nehleď, 64b není náročnější, než 32b (v rámci ram tak možná o 100-200MB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavní si je zjistit aby tvůj procesor podporoval 64bit, protože když si to nezjistíš předem a instaluješ 64bit wokna na 32bit procesor tak ti to až po instalaci řekne že to nejde a musel by jsi wokna instalovat znova... Pro 2GB RAM nemá smysl instalovat 64bit, pokud neplánuješ v brzké době dokoupit minimálně 4GB RAM navíc (otázka, zda to bude tvoje základovka schopna mít).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu