Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP GO! hledá se někdo kdo tomu rozumí


jenda21

Otázka

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s psp go.Podle návodu jsem se registroval na store.playstation.com přihlásil a vlozil penize ted jsem stahnul ten psp store downloader ale nejde nainstalovat a pak jeste jestli se ty hry vubec stahuji pres to.popř. jestli sem penize vlozil nekam vubec jinam

dekuji za inteligentni odpovedi, blizsi rady bych rad ocenil na icq ,ktere muzu napsat v ss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, do toho psp go se ty hry kupujou buť přes ten jejich downloader, kterej nainstaluješ na PC a připojíš to psp nebo když máš wifi tak to stahuješ rovnou do toho psp go. Jinak když si koupíš psp go tak si můžeš stáhnout jednu ze tří her zdarma. Doporučuju motorstorm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z přiloženého disku si nainstalujte program Media Go, přes který hry a celkově obsah PSN stáhnete do PSP Go pohodlně a bez problémů. Pracuje se s tím úplně stejně jako třeba s PSN u PS3. Nebo stačí mít wifi a můžete se přihlásit rovnou na PSP a stáhnout to touto cestou, ale je to pomalejší a trochu rizikovější, přece jenom wifi není kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

thx za rady:

no tak media go mam v pc a ted sem si koupil ten kredit na 500 kč a vlozil sem ho na to store.playstation.com zde sem si taky najel link na ten downloader ten sem si stahnul mam instalacku ale po dokonceni instalace se mi nikde nezobrazi spousteci ikona ..... :( a myslite ze se mi ten kredit pretahne do toho downloaderu az na nej prijdu nebo je 500 navzdy pohrbenych..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
thx za rady:

no tak media go mam v pc a ted sem si koupil ten kredit na 500 kč a vlozil sem ho na to store.playstation.com zde sem si taky najel link na ten downloader ten sem si stahnul mam instalacku ale po dokonceni instalace se mi nikde nezobrazi spousteci ikona ..... :( a myslite ze se mi ten kredit pretahne do toho downloaderu az na nej prijdu nebo je 500 navzdy pohrbenych..

Jako ten kupón na 5OO Kč jsi vložil na stránky s PSN poté, co sis tady přečetl, ať si dáš Media Go?:)

Ten downloader je nějaký divný, protože mně taky nešel, nainstaloval jsem ho, ale nikde jsem ten program neviděl. Asi to má být jenom nějaká podpora, bez které by nebylo možné stahovat přes Media Go, tak jsem to nakonec pochopil já, není to samostatný program. Ale znám zase člověka, kterému třeba nejelo to Media Go ...

Pokud ti prostě jde to Media Go, tak být tebou, tak si normálně najedu na PSN přes Media Go (musíš mít připojené PSP, jinak to nebude stahovat), přihlásím se na svůj profil a zkusím ten kód zadat ještě jednou. Pokud si ten kód zadal na tvém účtě, ať už jakoukoliv cestou, tak by se tam těch 500 Kč mělo každopádně objevit;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kam mam zadat ten kod ta stranka eu.playstation.com to nemam slov na tohle tam vubec nic neni a ta jak sem na ni vlozil ten kredit store.playstation.com zde taky nikde neni nic jako ze muzu stahovat jinak nez jejich cestou tudiz bych asi zkusil najit jinej link na ten downloader uz u toho sedim skoro celej den a porad nic fakt sem zoufalej poradte nekdo jak jste to delal vy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vykašlete se na jejich stránky, použijte ten program. Podívejte, tady máte video návod:

http://www.youtube.com/watch?v=5jA983vgATs

Přihlásíte se, jak je to na tom videu, pak se dostanete vlastně do PS Store, v pravém horním rohu máte nastavování hlasitosti a ještě něco, tak pod tím, v tom okně s PS Store kliknete hned na to první tlačítko z leva. V té ikonce je číslovka 12 a taková tužka, tak tam zadáte ten kód z té karty, pak by se vám mělo na pravé straně ukázat to, že máte v peněžence těch 500 CZK, je tam napsáno wallet.

Pak už jen projíždíte store a nakupujete:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já vím, že to vypadá jako webová stránka, ale není to tak:). Už jenom proto, že se na to nedíváte v žádném internetovém prohlížeči a neexistuje k tomu žádná adresa.

Ale teď už to teda zvládnete, ne?

Jestli vám, to vyhodilo nějaký odkaz, abyste si něco stáhnul, tak to bude pravděpodobně aktualizace programu. Stáhněte to, nainstalujte a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To, co máte v tom programu, to není internetová stránka, na to se nemáte možnost dostat jinak, než přes ten program. Pochopíte-li toto, tak už nemůže nastat žádný problém. Stačí si zapnout Media Go.

ted Vás moc nechapu ale myslim ze si staci jen stahnout update toho media go ne? protoze mi to pise:a laterversion of mediago is available.update to the lastet version. a pod tim je ten link ok tak kdyz pockam tak by mi to mohlo nejak najet an ten program jak je v tom videu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo, stáhněte tu aktualizaci a všechno bude ok.

Já osobně jsem stahoval dva druhy nějakých aktualizací, z toho jedna byla přímo toho programu, takže, když si kliknete v tom levém rámečku na library, tak se vám tam někde myslím napíše, že se právě stahuje aktualizace. Druhá věc byla ten potřebný downloader k tomu, aby to vůbec šlapalo, v tom případě se vám stáhne program na plochu, ten nainstalujete a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D:D:DNemáš MSN? Myslím, že takto tu zahltíme celé forum jenom probíráním tohoto problému.

Já ti udělám takový menší obrazový tutoriál a popíšu ti to, tak mmnt, pak edituji tento příspěvek a dám ti sem link na stáhnutí těch obrázků.

Edit:

Takže u toho prvního sem označil kam klikneš, abys zadal kód. Pak klikneš na to "Libraby" a dostaneš se na obrázek číslo 2. V označeném místě by si měl mít napsáno (pokud stahuješ tu aktualizaci) něco ve smyslu downloading update ver 1.30 (pouze příklad) a bude ti tam běhat takové kolečko jako, že se to stahuje. Až připojíš PSP Go, tak se ti tam napíše označení tvého PSP. Samo se to stáhne, nainstaluje a pak už můžeš jít zpátky na PS Store a stahovat.

1. obrázek http://www.edisk.cz/stahni/11813/tut_1.bmp_1.76MB.html

2. obrázek http://www.edisk.cz/stahni/37142/tut_2.bmp_1.76MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhni si speciální téma, stačí trošku pohledat, už nevím jak se přesně jmenuje, ale najeď si do témat a tam to najdeš. Jestli jsem pomohl, tak klikni na Thanks:).

Jo a k tomu tématu, pak ti příjde na email kód - číslo, které zadáš tam, kam jsi zadával údaje z té karty;). Poté si vybereš jednu ze tří her - Assasins Creed, Gran Turismo, Motorstorm. Doporučuji Motorstorm nebo Gran Turismo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam jinej problem hruuuza kdyz chci koupit hru nemuzu napise mi to The credit card information cannot be updated. a nevim co s tim mam delat uz to resim tejdem od ty doby co to mam a fakt bych to uz nakopal chjo poradte po pripade prosim i volejte nebo napiste sms zavolam zpet dekuji jsem na leky z toho uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu