Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom United


michelito91

Recommended Posts

Chci si stáhnout Monster Hunter Freedom Unite a nevím o čem ta hra je poraďte někdo ...... a jaké jsou dojmy ze hry.....díky za odpovědi

neznas youtube?!?! neumis si najit recenze OMG!?!? hra je to uplne nejlepsi v oblasti RPG na PSP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky o tom jakej jsi skiller v paření na PSP XD

Je to hra bez příběhu, jde o to že zabíjíš monstra, abys mohl zabíjet silnější monstra... Nejsou levely, jde o to jak jsi dobrej ty sám, takže to není tradiční RPG... Člověk tím stráví mnoooho hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já už to právě nemám... dřív jsem to pařil a moc mě to nechytlo. Ale teď bych to rád zapařil znova a nevěděl jsem jestli to třeba není další jinej díl.

Tak já sosnu to United a doufám, že mě to bude bavit...

no musíš u toho vydržet... musíš se dostat někam dál, až tomu budeš víc rozumět... musíš se do toho zažrat a nepočít, že to dohraješ hned...:D ze začátku to je takový nudný, ale pak se to rozjede... Od HR 3 máš jen samý úkoly, kde máš zabít monstrum, ale na začátku jsou úkoly že máš např. zabít 20 Giapreyu a to je právě nuda a je to právě jen ze začátku... Nesmíš tu hru vymazat hned jak ti něco nepude a musíš mít přitom trpělivost...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky. Vidím, že tahle hra je asi tvá silná stránka. Tak ti dystak pak napíšu PM (kdybych potřeboval poradit).

Jinak pak tedy napíšu ty mé dojmy...

no nevim jestli je to má silná stránka, ta hra mě sice strašně baví, ale tady na fóru je strašně lidí hterý jsou lepší a mají vyšší HR... Jinak dík a klidně napiš...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no to byl můj případ :):) Jednou mě zabili a hned sem to mazal, tak před týdnem jsem si řekl, že to zkusím dát a musím u toho vydržet :):) A povedlo se (teď jsem dělal těch 20 Giapreyu a mě to bavilo :):), tak jsem natěšenej co bude pak za delší dobu :):) a konečně jsem si vylepšil Hammera na Bull Hammer:):)) To už je trošku víc OT:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no to byl můj případ :):) Jednou mě zabili a hned sem to mazal, tak před týdnem jsem si řekl, že to zkusím dát a musím u toho vydržet :):) A povedlo se (teď jsem dělal těch 20 Giapreyu a mě to bavilo :):), tak jsem natěšenej co bude pak za delší dobu :):) a konečně jsem si vylepšil Hammera na Bull Hammer:):)) To už je trošku víc OT:):)

jo, to je dobrej hammer, toho si dokonči... to máš Bull Hammer> Bull head Hammer a poslední Bull Tusk Hammer, kterej má sílu 936... Hrál sem s nim až do HR 3...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že je dobrý koupit si u tý kočky takový ty Battle věci...:D a udělej si z toho set u sebe doma, to snad vis jak se to dela...:D a pak si sezen Armor Sphere a jdi k tomu chlápkovi a u neho dej Improve Armors (vylepšení brnění), klikni na ty veci co máš a vylepsi si je tim Armore Sphere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj Armor Sphere mám tak 6x, ale jak se dělá set to netuším :):) Tak jestli bys neporadil:) Dík moc

no musis si koupit brneni, treba u ty kocky ty Battle(kdyz se tam kouknes tak jsou hned na prvni strance, myslim)... pak jdi domu k ty krabici>Change Equipment>EditEquipmentSet a kliknes treba na ten set 1 a vytvoris ho, to uz snad zvladnes sam, dal je to lehky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu