Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mmo


Shadow222

Recommended Posts

1.Pls lidi mohli byste doporučit nějakou dobrou MMORPG hru? (kromě Aion a WoW). Ale ať je free.

2.Nevíte jestli je free na AoC, LOTRo nebo Everquest?

EDIT: Nevíte o nějaké podobné hře jakko shadowbane dost mě to zaujalo (ale asi to už neexistuje-nechoďte na mě s ultimou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JerRry: Free servery jsou ilegální a nejeden člověk za to dostal obrovskou pokutu.

Jsem rád, že už jsem z takových tupých, nic neříkajích her vyrost.

Je to grindovačka, tupé questy, vyblitá grafika a hlavně boti.

WoW má sice směšnou grafiku, ale za to je to promyšlená hra.

Jestli MMORPG, tak jedině ofiko, free nemá smysl.

Takový hráč hraje jako dement 24/7, server mu po roce zruší a najednou pupkáč nemá pro co žít :D

Chceš kvalitní MMORPG? Najdi si ženský. Třeba 2, 3, 4 nebo klidně i 10.

Začni žít extrémně. Bydlíš v prvním patře? Choď oknem.

Bydlíš v 5 patře? Sešplhej.

Začni si užívat a pak pochopíš, že tyhle hry ti nic nedají a že tě jen omezují ve vzrůstu v tvým osobním životě. Ty by jsi měl levelovat a ne žádná chodící postavička omezená na pár procesů vložená do 1kb souboru. Tečka.

Dobré MMORPG: WoW, Fonline, Lord of the rings, Warhammer Online (nemusíš levelovat postavičku aby sis užil dobývání pevností), Age of Conan a nebo skvělé Dungeon and Dragons, které je momentálně zdarma.

http://www.gameogre.com/topmmorpgs.htm

Tohle je list jak pay to play, tak i free MMORPG her. Volba je na tobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JerRry: Free servery jsou ilegální a nejeden člověk za to dostal obrovskou pokutu.

Jsem rád, že už jsem z takových tupých, nic neříkajích her vyrost.

Je to grindovačka, tupé questy, vyblitá grafika a hlavně boti.

WoW má sice směšnou grafiku, ale za to je to promyšlená hra.

Jestli MMORPG, tak jedině ofiko, free nemá smysl.

Takový hráč hraje jako dement 24/7, server mu po roce zruší a najednou pupkáč nemá pro co žít :D

Chceš kvalitní MMORPG? Najdi si ženský. Třeba 2, 3, 4 nebo klidně i 10.

Začni žít extrémně. Bydlíš v prvním patře? Choď oknem.

Bydlíš v 5 patře? Sešplhej.

Začni si užívat a pak pochopíš, že tyhle hry ti nic nedají a že tě jen omezují ve vzrůstu v tvým osobním životě. Ty by jsi měl levelovat a ne žádná chodící postavička omezená na pár procesů vložená do 1kb souboru. Tečka.

Dobré MMORPG: WoW, Fonline, Lord of the rings, Warhammer Online (nemusíš levelovat postavičku aby sis užil dobývání pevností), Age of Conan a nebo skvělé Dungeon and Dragons, které je momentálně zdarma.

http://www.gameogre.com/topmmorpgs.htm

Tohle je list jak pay to play, tak i free MMORPG her. Volba je na tobě...

Ja s tebou uplne nesouhlasim.

MMORPG maji skutecne chaby gameplay - nudny, stereotypni, grafika rozhodne neuchvati, ale i tak je to pravdepodobne nejzabavnejsi herni zanr predevsim kvuli lidem. Rozhodne bych netvrdil, ze tyhle hry ti nic nedaji... ve skutecnosti se ve virtualnim svete dostavas do situaci, ktere ti bezny zivot hned tak nenabidne, a nucis se je resit. Stejne tak se naucis lepe poznavat lidi. Nejen ze si s lidmi muzes povidat, ale zaroven poznas charakter jednotlivych lidi podle jejich chovani pripadne dle stylu hry. A ne jednou se z kamaradsky pusobici holciny vyklube hamtak, ktery bez vycitek okrade i socku v low equipu :D . Ftipalci, chytri, hloupi, dementi,... proste loutkari - to je to co je na MMORPG zabavne!

I kdyz existuje cela rada like ofic serveru (wow, L2) i tak souhlasim, ze na ofiku je to nejlepsi a navic mas jistotu, ze neprijdes o svou postavu i pri delsi pauze, navic se zdokonalis v EN :)

Jinak nikdo ti nebrani zit skutecny zivot na plno i pri hrani MMORPG. Kdo tvrdi, ze nemuzes slezat z 5 patra pri ceste z domu nebo sukat jako kralik a zaroven ve volnych chvilich zafarmit? Treba ja se moc nedivam na TV (mam alergii na konzumni sracky), ale onlinovku si pri vecernim vegetu pred spanim zahraju rad. Navic hraju s kamosema a o tom kam na pivo se domlouvame casteji ve hre, nez po icq. Proste MMORPG maji neco do sebe

Prvni MMOPRG co jsem hral - L2. Po roce hrani jsem si rekl to same co ty, ze MMORPG je ztrata casu a vy**** se na to. Zacal jsem hrat hry, ktere jsem si chtel vzdy zahrat... CoD:MW2, Fallout 3, GTA IV, Mass effect, X3: terran conflict.. same sqele tituly a i kdyz mi kazda z techto her z p ocatku pripadala neuveritelne zabavna ani jednu jsem nedohral a dosel k zaveru ze prave tyto hry, bez skutecnych hracu, jsou ztrata casu.

Jinak ze soucasnych MMORPG na tema stredoveke fantazi jsou podle meho nejlepsi WoW a L2. Lineage maji lepsi politiku a grafiku, WoW maji zabavnejsi gameplay a grafiku animaci pohybu a narozdil od lineage ti pri zlepsovani zbraní/brneni nehrozi fail pri kterem se ti ona vec rozpadne na krystaly(nehrozi bankrot :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu