Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Restornuti wallpaperu


KowboyBebop

Otázka

Tak abych zacal. Nahral jsem si do PSP obrazek, dal ho jako wallpaper. Pak jsem ten obrazek vymazal protoze jsem zase musel nahazovat ChickHEN. Jelikoz mi wallpaper zustal, obrazek jsem znovu na kartu nenahral. Ted jsem prehraval Windowsy a obrazek nezalohoval. Ten obrazek jsem si delal sam a dal mi dost prace a libi se mi. Ted bych ho ale chtel zpatky (treba na upravu), ale nevim jak ho dostat z PSP. Je nejaky zpusob?

BTW, kdyz dam "restore default settings" vymaze se ten wallpaper?

Je uplne vypnuti PSP to same jako "restore default settings"?. Chci si misto Chickhen dat MHUSpeed a v navode je at to restornu, ale nechci prijit o wallpaper.

(Jinak ikdyz to neni dulezite, mam PSP 300 5.03 Ted konkretne ChickHEN v2 mod2 a k tomu GEN-B)

Diky za odpovedi =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud dáš "restore default settings", tak se wall smaže. Restore default settings není to samé jako vypnutí PSP.

Wallpaper jde vyčíst z flash paměti a pokud nebudeš nic mazat, tak by se snad nemělo nic stát

Stačí připojit PSP k USB, aktivovat VSH menu a jako USB device dát flash1 (nebo 0?). V jednom z nich najdeš uložený wall.. Pak samozřejmě přehoď USB na Memory card

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ze jsem se na to nevykaslal.

Takze jsem to zkusil. Dal do USB, sel do VHS menu nastavil na flash 0 odesel z menu a cekam. Windows 7 mi rekl ze pred pouzitim to musim naformatovat. Samozrejme jsem hned dal ze zardny formatovani nebude. Preprnul na Flash 1 to same. Tak jsem si rekl ze wallapper mi za vrtani se ve flash pametich nestoji. Dal jsem to zpatky na memory card ale porad to rika to s tim formatovanim.

PSP je totalne netknute. Z karty vporadku spustim hry a vsechno. Jen se nemuzu ted prez pocitac dostat na kartu.

Edit: Tak jsem to vypojil, spusti lhru, vypl hru, zapojil a vse v poradku.

A uz vim v cem je chyba. V pluginech mam plugin Sedna a ten presne tohle dela ze? Naistaloval se tam zrejme spolecne s Gen-B ze? Jak ho deaktivuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ök, vzdavam to!

Pise to proad to same. SEPlugi nslozka je pryc ve VHS menu o nem neni zminka. A ja jsem omylem toognul USB na disabled a neslo mi to dat na enabled. Pak se mi zkurvilo cele menu.

Spustil jsem hru a ti mrestartoval menu a je vse v poradku.

Kaslu na to. Necham si svuj ChickHEN a dam tam nejnovejsi GEN. Tim neztratim wallpaper.

EDIT: BTW, bez restornuti default nastaveni tam MHUSpeed nedam ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak uz tam mam Gen-C s ChickHENnem. Nejnovejis hry funguji takze spokojenost. Jinak kdyz ted uspavam zarizeni, tak mi nachvili zmizi wallpaper a pak se to uspi. Je to vina meho snazeni nebo neco v Genu C?

A moc diky za pomoc. Okamzita a presna odpoved. Skvele forum tohleto. Vzdycky jsem si nasel presne to co jsem potreboval, az ted kdyz jsem mel kuriozni dotaz xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu