Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iTuns nereaguje na muj ipod


Trewis

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ono to az tak nevistihuje ze neraguje ale proste nemozem nic robyt hodi sa mi tam len summary mam tam verziu 3.1.2 Name : ipod a nemozem si tam nic pridat zadne aplikacie,hudbu nic asi skusim to restore ale zostane mi ten update ? nejak sa do teho nerozumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ale ked vyberu ten 3.1.2 tak mi to hodi error nejake 3001. Na viste to slapalo u segri na notasu no tady na XP sa to nejak nechyta.

Vim, dneska jsem to už jednou s někym řešil :lol: http://support.apple.com/kb/TS1597

Prostě je to nějakej bug ...

//EDIT: Tohle je fakt zlej sen :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ja sem to uz spravil.....

Ale update na Xpcku ti nepujde zahlasi ti to tu chybu. Tak sem spravil update na segrinem notasu kde ma vistu. Potom ked sem zapojil muj ipod do PC tak stejne ituns nejak nereagoval hlasil ze chce restore tak sem este raz spravil restore tak potom uz to islo nevim cim ale potom uz sa ten ituns rozbehel. No ale ked mas ipod touch 3g to uz mas ten novi fw ne ?? Urcite mas XP na viste alebo 7cke to slape v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu