Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD MW2 x360 vs ps3 vs pc


RadaR

Recommended Posts

hoj tak chtel bych se zeptat jestli modern warfare2 na ps3 vypada tak strasne jak tady na tom videu...:censored: je to nejake presvetlene a textury rozmazle. Prosim vyvratte mi to co jsem prave vydel mel jsem chut si objednat MW2 a ted se zotavuju z toho videa :hurted:

http://www.gametrailers.com/video/pc-ps3-360-comparison-modern-warfare/58992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je diskriminace ps3 hracu ! :cry: kdyz to vlastne vemu kolem a kolem tak x360 je vlastne pro vyvojare jak PC... pry mnohem flexibilnejsi co se vyvoj her tyce. podivejte se treba tady:

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=25767&r=se

z toho se me chtelo zvracet...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg dyt je to vsechno stejny nevidim v tom rozdil xko je paradni ps3 taky a pc jakbysmet

když koukáš na videa je něco jinýho než když to hraješ ... a na ps3 poklesy fps nejsou jenom u multiplatformovek ... a i u exkluzuvit např MGS4 tam mě to fakt zarazilo ... nebo prej i uncharted 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když koukáš na videa je něco jinýho než když to hraješ ... a na ps3 poklesy fps nejsou jenom u multiplatformovek ... a i u exkluzuvit např MGS4 tam mě to fakt zarazilo ... nebo prej i uncharted 2
Tak zrovna Uncharted 2 sem dohral 2x a FPS bylo behem cele hry naprosto v pohode...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všechny exkluzivní tituly na ps3 jako je třeba Metal Gear Solid 4 a to už je rok stará hra má pořád nádhernou grafiku.Pro mě je důležitější že bych si mohl COD 6 zahrát po netu a zadarmo,stejně na grafiku při mp nekoukam...

PResne Ja kdyz hraji CoD 5 Po netu tak na grafiku nekoukam a nezahral by nekdo po netu xD cOD 5:wohow::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna Uncharted 2 sem dohral 2x a FPS bylo behem cele hry naprosto v pohode...

No taky to neni uplne pravda , mam par tydnu ps3 slim s uncharted 2... A pri nekterych opravdu narocnych scenach + par granatu atd bylo videt celkem rapidni pokles FPS...

Edit - Jeste k tomu COD MW2... Nezda se mi to na PS3 tak strasne (podle toho videa) rekl bych ze s xkem skoro stejne... Samozdrejme PC je o par trid lepsi , to je videt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky to neni uplne pravda , mam par tydnu ps3 slim s uncharted 2... A pri nekterych opravdu narocnych scenach + par granatu atd bylo videt celkem rapidni pokles FPS...

Edit - Jeste k tomu COD MW2... Nezda se mi to na PS3 tak strasne (podle toho videa) rekl bych ze s xkem skoro stejne... Samozdrejme PC je o par trid lepsi , to je videt....

tak to jsem rad jsi prvni kdo odpovedel na mou otazku ;) btw slysel jsem ze na gametrailers.com maji vypnute na ps3 display options ty 2 polozky (nevim ted presne jak se to jmenuje pisu z konzole) Co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem hrál na PS3, tak jsem nikdy neměl problém s poklesem FPS a už vůbec ne u U2. Pokud se týče zobrazení barev, tak to bych radči nechal na kvalitě TV a jejího nastavení, než na konzoli...

Někdo tu psal, že PC má výhodu v rozlišení, jakou? 6e má většina poměr 16:10, místo 16:9?:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC hlavě má výhodu v myši a klávesnici. Když chcu se rychle otočit a zároveň mít malou citlivost tak to na ovladači nedám, ale s myší jo. A hlavně skákat, lehat si a dřepat a přitom mířit a střílet.

nevím co furt máte s tím ... to že je to trochu pomalejší než na pc neznamená to že je to lepší :D ... a co se týče multiplayeru všichni mají stejné podmínky jedna velká výhoda oproti pc ... na pc máš 1000 druhů myší každá je jiná každá má jiný počet tlačítek ... čím drahžší myš tím lepší ovládání ... (ale taky pravda že když je člověk levej tak ani myš za několik tisík korun nepomůže)

EDIT: když se vá mtak lidí ovladání myší a klávesnicí proč si nekupite místo tý konzole nějaký ten hw upgrade do pc :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj tak chtel bych se zeptat jestli modern warfare2 na ps3 vypada tak strasne jak tady na tom videu

fakt se ti zda ps3 tak radikalne horsi oproti xboxu, jak tady pises ? netvrdim, ze neni o neco horsi, ale mam dojem, ze nejsou tak extremni a ze v zapalu hry ty rozdily uplne nepostrehnes.

ono je rozdil, kdyz koukas na pc monitor a studujes ze 30 cm jaky je kde rozdil a neco jineho je, kdyz koukas z 5 metru na tv a "bojujes o zivot" :cheesygrin:.

...a pokud nekomu schazi klavesnice a mys, muze to samozrejme k ps3 dokoupit. viz treba frag vx, nebo pres adapter pripojit klasickou pc mys a klavesnici.

no, ale pak uz to skoro neni konzole...;-)

*************************************

OT : boos27 > jenom pro info abych byl chytrejsi, to je ted nejaka moda, psat vsude pouze "i" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu