Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD MW2 x360 vs ps3 vs pc


RadaR

Recommended Posts

ted jsem se dozvedel i nekdo to rikal ze tam neco vypnuli u tech codu a tim padem zhorsili grafiku prej a na oficialnim webu rikali ze by mw2 na ps3 melo vypadat nejlip

Asi mrkvosoft zase platil:lol: Já osobně nevidim žádné rozdíly:D pouze se mi zdá x verze tmavší, jinak vůbec nic. A řekněte mi, kolik z PC hráčů to hraje na max detaily? Už jenom u nás ve třídě nikdo...

A že se na joystiku hrají hůř FPS je pouze mýtus. Možná byste měli zkusit hrá 3 měsíce na konzoli a pak začít hodnotit jak na tom ovládání je. Sensitivitu mám na 10, takže rychlost je více, než dostačující a přesnost též. Možná že máte výhodu v myši, ale asi jen těžko budete mít 360% chození + možnot dávkování rychlosti chůze na klávesnici s WASD. Hráli jsme s kámošem COD4 proti sobě já měl DS3, on Fraga a dal jsem ho i tak. A to hraje COD4 na PC dost dlouho, samozřejmě, že frag není zrovna nejlepší, ale dost věrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro ty co nevidej rozdil jsou asi slepy....je jasne poznat rozdil PS3 a PC..PC ma daleko lepsi a ostrejsi textury...XBOX jeste jde..ale PC to neni..ale nechapu proc to porad srovnavaj...PC bude vzdycky nejlepsi...a zadna PS3,4,5 ani 10 nebo nejakej XBOX 1000 to neprekona pac bude porad lepsi HW na PC..a proc pri takovejhle testech davat nejak PC za par supu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to úplně jednoduchý. Pokud nemá člověk přímý srovnání tak člověk rozdíl mezi konzolema moc nepostřehne. Co se týká PC je jasný, že na tom bude líp, ale za jakou cenu? Já si koupil konzoli z následujících důvodů: nemusím se starat jestli mi hra pojede nebo ne, jestli mi pojede v maximálních detailech a nemusím si kupovat větší RAM nebo grafickou kartu která stojí tolik co celá PS3, když chci opravdu dobrou. Tyhle finance mi za ty "detaily" nestojí a to nemluvím o tom, že když si chci na PC pustit BD film musím koupit mechaniku která stojí několik tisíc atd. Srovnávat PC a konzoli je z mýho pohledu bezpředmětný je jasný, že jsou to jiný stroje a každý má svoje výhody a nevýhody. Je to můj názor a pohled na věc a nikomu to nevnucuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale samozrejme, ze na tom bude pc vzdycky o neco lepe ja nerikam, ze ne ale poukazuju spis na to jakej je rozdil mezi x360 a ps3 verzi hry. A nerikejte, ze nevidite rozdil ve videu. Puste si to v HD kvalite a uvidite, jak ma ps3 mazle textury :roll: mluvim tu o tom jak vyvojari pekne soulozej na konverze...:blink1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to konečně podíval a hodnotím takto:

Jsou to místa.

1. PC - krásně čistá grafika, detailnější grafika. Prostě nádhera.

2. Xbox 360 - sice méně čistší a detailnější než u PC, ale není to špatný.

3. PS3 - vyblité barvy, strašně tmavá barva. O trochu menší detaily než u Xbox 360.

Takové je moje hodnocení. Lets baf go!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hovadina, to srovnávací video.... tu hru mám, hraju ji na Samsungu LE46A756, a rozhodně tak hnusně nevypadá, je stejná jak na Xbox360 verzi, krásná, čistá, ostrá.... klidně hodím zítra fotku :D mozna to je tim, ze na ps3 nemaji zaply rgb na full, protoze tovarni nastaveni je na limited a to je fakt vyblity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu