Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomůžu při instalaci či opravě pc,poskytnu ts server


g0.dNb

Recommended Posts

Dobrý den,

pracují s počítačem pro různé známé pomáhám při instalaci a reinstalaci OS či opravím počítač manuálně.Jestli při opravovaní HW nastane problém a poškodí se HW tak ho od vás odkoupíme či vyměníme.Rozšířily jsme služby Tuning/Modding PC to znamená že vy nám napíšete jak byste chtěli vylepšit vzhledově váš počítač a mi zařídíme zakoupení příslušných komponentů.Cena se odvíjí na ceně komponentů,ale zaručujeme že zaplatíte menší cenu než kdyby jste je vy kupoval v obchodě.

Ceník :

Pomoc přes internet: Zadarmo - Přes fórum či firemní icq

Oprava počítače: Záleží podle závady - Opravíme vám HW či možnost vyměnit

Tuning/Modding: Podle vaší představy a vylepšení - Úprava vnějšku a vnitřku skříně jako svítící ventilátory,neonové trubice či průhledný skříně

Upozornění: Pište jen PM,počítač vám opravíme a dodáme do dvou dnu

Můžeme propůjčit náš počítač než váš opravíme či vylepšíme.

Osobní předaní jen v okolí Karviné.

Již o svátcích jsem často tady tak místo toho abyste jste se nemuseli namáhat s instalováním software tak to uděláme za vás,jakmile budete mít zájem napište PM a co chcete nainstalovat mi vám zašleme program přes který budeme moct ovládat vaši plochu a mi to za vás nainstalujeme.Nebojte se program kdykoliv můžete vypnout pomocí ALT + F4 takže nebojte se ničeho.
Při opravě či vylepšení vám dáváme slevu ale také dostanete papíry kde budete mít kod a když budete mít problém jen zaslat kod a mi se vám hned začneme věnovat.

[Moje práce:

g0.dNb a mé zájmy,mé služby (podle mé představivosti)

go.png

TS servery poskytují za credits

Slotů bude ke každému serveru 50 až 100 slotů

podle credits.

Brzy ke stažení OS Linux (open source) upravený na kterém pracují s kamarády,linux byl upravený pro hraní her,je tam vypnuto a smazáno hodně systému které jsou přebytečné takže nemusíte používat žádný game booster.Systémy které jsou vypnuté neškodí nijak pro chod počítače.Ale ještě to je daleko jsme u poloviny teprv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele měl bych zajem o udělání jednoho avatara jám mám jednu fotku jestli by to šlo potřeboval bych ji upravat přidal jsem si tě do icq(kovy) jestli by jsme se mohli domluvit dam ti za to klidne 500 credits jestli je to malo tak klidně i vic

Spíše to hod na uloz.to či imageshack.us a jakmile večer půjdu na druhý počítač kde mám Photoshop tak potom ti to udělám již si druhý zájemce takže to udělám dnes večer.Jinak odkaz a podrobnosti jak bys to chtěl napiš do PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu