Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DivX i mkv s titulkama


Nasser

Recommended Posts

Nevím, jestli to tu už nebylo,ale myslím, že se to bude hodit. Hledal jsem, jak na Xboxu přehrát HD filmy v .mkv a navíc s titulkama. Potřeba je mít propojený Xbox s PC, ve kterém je nainstalovaný program ps3mediaserver

(download zde: http://ps3mediaserver.blogspot.com/. V programu označíte složku, ve které jsou filmy a přes xbox video library se tam už dostanete a spustíte film. Nevýhodou je, že se nelze film posouvat. Přehraje to i filmy s titulkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to. Sice je to dělané pro PS3, ale funguje to i na xku. Ono to vykresluje CPU v PC a do xka jde jen obraz.

aha, takze hardwarove se to enkoduje pres pc a nikoliv pres xko, no to jsem zrovna nemyslel. To můžu streamovat rovnou pc-tv přes hdmi. Já jsem myslel, že to enkóduje xbox, tak jako třeba .wmv v HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to tu už nebylo,ale myslím, že se to bude hodit. Hledal jsem, jak na Xboxu přehrát HD filmy v .mkv a navíc s titulkama. Potřeba je mít propojený Xbox s PC, ve kterém je nainstalovaný program ps3mediaserver

(download zde: http://ps3mediaserver.blogspot.com/. V programu označíte složku, ve které jsou filmy a přes xbox video library se tam už dostanete a spustíte film. Nevýhodou je, že se nelze film posouvat. Přehraje to i filmy s titulkama.

Jak myslíš propojený ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu