Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Remotejoy


Bunny1468622758

Otázka

Je nějaký Remotejoy, nebo něco podobnýho na 5.03 GEN-C ? Chci si totiž zahrát nějaké hry na trochu většim displeji a koukal sem se už sem na forum a v tutorialech je Remotejoy jen na nižží FW... Nemusí to být Remotejoy, klidně to může být něco podobnýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
posledni remotejoy byl delany 0.20a a je pro 5.00M33... na vyssi fw nic neni...

A neni jiný program, který na 5.03 funguje? Jde mi jen o to, že chci vidět na mim PC obraz co mám na PSP, nevim jestli má Remotejoy ještě jiný funkce, ale já potřebuju jenom tuhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud se k tomu ještě dneska dostanu, tak to zkusim a pak napíšu jestli to teda funguje... Jinak díky všem za pomoc..:)

ještě jeden dotaz, prý je potřeba instalace zařízení PSP Type B, nevím co to je... Našel sem si to na jedné stránce i s návodem, ale rád bych se zeptal o co jde, jestli je to program na PC, nebo co a co dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
predpokladam ze ses dival na navod na pspnovinkach... je tam navod i jak instalovat TYPE B

tam sem se koukal, ale nerozumim tam tomu, píše se tam něco o Irshelu a další věci, ani pořádně nevim co tam mám stáhnout...:) Neni možný, že už to mám v PC nainstalovaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem si zjistil, ze na 5.03 GEN REmoteJoy funguje... Po dlouhém boji sem si nainstaloval zařízení PSP Type B a do PSP jsem bez problému dal plugin RemoteJoy, zkrátka všechno sem udělal tak, jak sem měl, ale mě to prostě pořád nejde... Po zapnutí RemoteJoy na PC jen vyskočí okno a je tam pořád napsaný jenom WAITING... Nevíte proč?

EDIT: vyreseno, verze 0.19 funguje i na 5.03GEN-c!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu