Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

Asi to bude OK, to PFI je stejne pro Wave 4,5,6 a proto nemoddlej abgx rika ze to je 4, jinak vsechno sedi, zkusim to jeste s moddlim abgx.

EDIT: Moddlej abgx rika ze to je 6th Wave a vsechno sedi, a ze PFI je shodna s 4,5 a 6 Wave

Koukal jsem na jiny hry co maji Wave 4,5,6 a vsechny maj PFI 05C6C409

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau, Xko mam pár dnů, takže se ještě rozkoukávám, chci se zeptat na asi blbou otázku jak vznikne BAN ? Jde mi o to že hry v multiplayeru nehraju, LIVEko používám pouze na stahování dem a koukání na video, je to problém ? Vstahuje se tato detekce mechaniky pouze na hraní her online ? Nebo pouze stačí mít v konzoli LAN kabel a už je to na pováženou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

zdar lidi.jak tady ctu o tom bannu atd.microsoft si take muze sehnat ten LT 1.1 da ho do nejakeho xka a pak zisti co a jak odhalit pres net.stejne jako sony zisti vdaka kodu ten backup manager v ps3.naco bude bannovat hned, kdyz se obevi neco nove? .pocka tak rok a pak najednou bum 1 000 000 bannu a lidi jsi koupi novy xko a pak to same dokola.maj to dobre premyslene.a hodne vydelaj.nehledal jsem to tady ale prezil nekdo bann wave?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ech, to není tak jednoduché. teoreticky, podle současných poznatků, má být LT nedetekovatelný. Takže by tě teoreticky mělo zabanovat pouze tvé vlastní blbé chování (hraní před vydaním, mizerný Stealth, apod). A proti tomu ti nepomůže ani svěcená voda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem byl s prace na skoleni microsoftu.a tam jsem jse bavil o bannech a jak to delaj.a chlapik rikal ze konzola posila nejake hlaseni o stavu softwaru.a oni jednou zacas pusti to co konzole posle pres nejakej ten jejch program a kdyz jim nejakej algoritmus vyjde blbie tak vedi ze mate flash a bum ban.je to jednoduse receno.ale vecsinu bannu davaj na podnet necoho jako predcasne hrani her atd.a ted bude vlna po vydani halo reach nebo fable 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu