Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

OpenFeint - Seznam uživatelů


Moki

Recommended Posts

Zdravím,

asi každej, kdo má na iPodu / iPhonu WiFi, znáte OpenFeint. Je to aplikace, co se spouští společně s podporovanou hrou (z hlavy MiniGore, Bloons TD, Pocket God nebo Defender Chronicles, je toho samozřejmě víc, +-500) a funguje podobně jako třeba Xbox Live (myslím, nemám s ním zkušenosti) nebo Steam. Můžete si přidat přátele, vyzývat je ke všemu možnýmu a sčítají se vám body za achievementy - ty můžete mezi sebou porovnávat.

Protože mi to připadá jako perfektní věcička, řikal jsem si, že by nebylo špatný udělat seznam českých (slovenských ;)) hráčů, ať mám(e) s kým soupeřit :)

Můj OpenFeint nick: MokiCzech

Hry: Bloons TD, MiniGore, Shaun White Origins, Pocket God, ...

---------------

Seznam:

MokiCzech

DougCzech

IChitsugo

myschoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec neni za co :) Ještě jsem zapomněl dodat, je tam i chat a pořád se to rozšiřuje :) A pak se ozvi s nickem, přidám si tě :)

Jinak nevím, jestli jsem to správně vysvětlil, ale není potřeba to dodatečně stahovat - je to zabudovaný v těch podporovaných hrách a můžete to zapnout i při hraní (jak říkám, kdo zná Steam, je to skoro stejný :)) aniž byste museli tu hru vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu