Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPod Touch ???


SUITUP!

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rekl bych to takhle: pokud si chces uzit novej rozmer hratelnosti her(accelometer+mulit touch display) pokud to chces nosit pohodlne v kapse, podle me i kvalitneji sledovat filmy(sice menci display ale fakt pekne zobrazuje i co se tyce jasu) tak di do touche.

edit: udelal sem to same co exel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako je pravda že pokud máš třeba Porta Pro + iPodT/iPhone tak máš nejlepší přenosný audio systém co je momentálně na trhu (podlě mě teda ^.^).

PSPčko je fajn na hry na styl PC. Prostě promakanější 3D a grafika. Ale zase sem měl možnost vidět borce co chodil po škole s PSPčkem který sloužilo jako mp3ka, a ten pohled mě stačil :)

Od "herního" iPodu čekej to, že si zapneš hru na 5 minut o přestávce ve škole (nebo jako já v hodině), v autobuse a tak. Což ale neznamená že tě taky nepřibije v noci v posteli s jednou hrou do 4 do rána(vlastní zkušenost:) ).No a po cestě domů nahodíš sluchátka a jseš v hudebním ráji.

Mobil taky umí hrát, ale ipodu se nevyrovná.

Takže PSPčko bych charakterizoval jako "domácí" konzoli & konzoli "na cesty", protože třeba já bych neměl chuť ho vytahovat v metru na 5 minut.

Mám iPT 8gb 3.1.2 JB a mám v něm hodně návykovou herní konzoli, špičkovej mp3 přehrávač a obstojnej video přehrávač.

.. a nepočítám Wi-Fi a lehkost s jakou se na iP brouzdá po netu, to se PSP může jít zahrabat.

Takže pokud máš šanci, tak do něj rozhodně jdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jako je pravda že pokud máš třeba Porta Pro + iPodT/iPhone tak máš nejlepší přenosný audio systém co je momentálně na trhu (podlě mě teda ^.^).

PSPčko je fajn na hry na styl PC. Prostě promakanější 3D a grafika. Ale zase sem měl možnost vidět borce co chodil po škole s PSPčkem který sloužilo jako mp3ka, a ten pohled mě stačil :)

Od "herního" iPodu čekej to, že si zapneš hru na 5 minut o přestávce ve škole (nebo jako já v hodině), v autobuse a tak. Což ale neznamená že tě taky nepřibije v noci v posteli s jednou hrou do 4 do rána(vlastní zkušenost:) ).No a po cestě domů nahodíš sluchátka a jseš v hudebním ráji.

Mobil taky umí hrát, ale ipodu se nevyrovná.

Takže PSPčko bych charakterizoval jako "domácí" konzoli & konzoli "na cesty", protože třeba já bych neměl chuť ho vytahovat v metru na 5 minut.

Mám iPT 8gb 3.1.2 JB a mám v něm hodně návykovou herní konzoli, špičkovej mp3 přehrávač a obstojnej video přehrávač.

.. a nepočítám Wi-Fi a lehkost s jakou se na iP brouzdá po netu, to se PSP může jít zahrabat.

Takže pokud máš šanci, tak do něj rozhodně jdi :)

jj diky za radu asi do nej teda VLITNU:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no hele já jsem si koupil taky Ipod touch a za měsíc mi přestal bavit tak jsem ho musel prodat. Měl jsem mobil a PSP. Ted mam Iphone a jsem max spokojeny. Doporucoval bych ti koupi Iphonu pokud mas dostatek money

no ja prave dosatek money nemam:cheesygrin: ale stejne spis pudu do iPT, ze na volani strojecek mam:cheesygrin:

no nic tak vsem diky za rady pls LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu