Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii Fit Plus


dozir

Recommended Posts

  • 1 month later...
Zdravím, tohle by mě taky zajímalo. Dneska jsem si wii fit přinesl domu. A nikde jsem nenašel žádný předdefinovaný plán. Nevíte kde a jestli to tam je?

Proč se to potom ptá kolik bmi chci změnit za jakou dobu.

S Wii Fit trenujes podle sebe. To BMI je pouze pro Tebe. Ono je totiz dost individualni vec kazdeho cloveka. Nekdo rychleji spaluje, tak nepotrebuje tolik pohybu na Wii, nekdo ma dost pohybu i bez Wii a nekdo se proste dokope do cviceni jen s Wii.

Tudiz si musis vymyslet, kolik chces shodit do toho a toho data a cvicis. Pokud se to nehybe (hmotsnot smerem dolu), tak cvicis spatne.

Btw: ale uvedom si, ze je to spise pro zabavu - komplexni trenink na upravu telesne vahy je mnohem slozitejsi:!:

Nejjednodussi rovnice je:

Dosazeni cile = 30% trenink + 70% strava

Ale pro cloveka, ktery je na tom s kondici na stiru to neni spatne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to trošku rozvedu a uvedu na pravou míru.

Ve Wii Fit není nic jako možnost řetězení cvičení a podobně. Což bylo na prd. Ve Wii Fit Plus tedy něco přidali, ale není to pořád ono (asi si to šetří pro Wii Fit 2).

Funguje to teda tak, že máš přednastaveno několik trojic cvičení, které můžeš za sebe řetezit. Jejich problém spočívá v tom, že se jedná jen o pár cviků a že nejdou změnit, takže pokud ti na rozhýbání nesedí podle mého blbé lítání ala slepice, máš smůlu.

Další možností, kterou máš sestavení si cvičební sady, tedy řetězení několika cviků za sebou, dle tvého výběru. A ten výběr je tvůj, nebo ti to může vybrat Wii podle toho, jak dlouho chceš cvičit a co chceš posilovat. Z naprosto nepochopitelných a mě neznámých důvodů ovšem v tomto režimu lze použít jen Jóga a Posilování. Nelze si tak přihodit balance hry, nové hry z Wii Fit Plus ani Aerobic, což tento plánovač činí naprosto nepoužitelný.

Komplexní rozvrh tréninku na několik dnů ti bohužel Wii Fit Plus neudělá, což je škoda, já právě v tohle jsem doufal. Tohle umí, alespoň z těch, co znám já, jen EA Sports Active (který se marně snažím v ČR sehnat za rozumnou cenu).

Pokud taky tápeš v tom, co si zvolit za cviky, ať je to alespoň trošku rozumné, snad ti pomůže tahle stránka, kterou jsem našel: http://www.wiifitroutine.com/

Bohužel si musíš cviky potom volit sám, protože právě ty řetězce neumí ten Aerobic. :( A ta stránka myslím nebere v potaz Wii Fit Plus (tedy ty hříčky z plusu), obsahuje jen věci obsažené v původním Wii Fit.

Snad ti to trochu pomohlo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo díky. Cekal jsem nějakej cvičební program jako v ea sport active. Ten je asi zatím nejlepší.

Taky to tak vidím. Jenom jsem si Wii pořídil docela pozdě, přesněji řečeno v době, kdy je EA Active rozprodaný. Chtěl jsem objednávat v game.co.uk, tam mají pěknou cenu, utekl mi. Asi nezbyde nic jiného než Amazon. V ČR jsem ho našel v jednom obchodu JRC (byť v e-shopu už ho nemají), ale chtěli 1 499,-. To je cena, kterou za hru/program prostě nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tak vidím. Jenom jsem si Wii pořídil docela pozdě, přesněji řečeno v době, kdy je EA Active rozprodaný. Chtěl jsem objednávat v game.co.uk, tam mají pěknou cenu, utekl mi. Asi nezbyde nic jiného než Amazon. V ČR jsem ho našel v jednom obchodu JRC (byť v e-shopu už ho nemají), ale chtěli 1 499,-. To je cena, kterou za hru/program prostě nedám.

na aukru ho máš za 900-1000 i s poštovným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cvičení se mi zdá dobrý Your Shape s kamerou. Stoji necely 1tis v UK. Neni potreba se vazat na podlozku. Da se tam zvolit ze cvicite s cinkami nebo na mici. Pomoci kamery to kontroluje vase pohyby. Je to takove volnejsi nez Wii fit.

podporuje to i nějaké hry?

Mužeš se trošku rozepsat jak to funguje? Našel jsem v češtině akorát tohle.

http://www.eurogamer.cz/articles/fitness-hra-your-shape

Je to psáno ale před vydáním hry.

Opravdu to převede tvůj obraz dovnitř?

Jak tě to kontroluje, že cvičíš dobře.

Vytvoří ti to nějaký cvičevní plán jako třeba v ea sport active? Nebo to je jako ve wiifit.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom Your Shape jsem jenom četl, že je to za louží dost populární, jinak nic. xray20, jestli máš zkušenosti, klidně se rozpovídej. Taky by mě zajímalo hlavně to, jestli je tam nějaký ten cvičební plán, nebo alespoň náhodný výběr cvičení na daný den. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo ma uzasna zena podle wii fit plus cvici...a reknu vam pravidelne kazde rano jak vstane da si jogu pak par klasickych cviku...nejake minihry... plan si vice mene stavi sama... nejdrive bedovala nad tim ze ji nejde dolu BMI :) ale kdyz sem ji pak ukazal graf tak je videt ze ji to pomaloucku polehoucku klesa :)

Ale jak psali ti nademnou... trosku zadrene jsou ty cvicebni plany...tam je to planovani opravdu skoro nepouzitelne... myslim ze tam jde hodit jen 6 cviku za sebe... a to je docela malo...

Ja hodnotim WFP kladne :) jsou tam pekne hry :) cvicit se s tim da taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spiš by to chtělo hodit do jineho topicu ale to je jedno. Takze k your shape. No vpodstate si to naskenuje telo tak ze si stoupnete do modre siluety ktera se vyplni vasi postavou. Zadava se tam vek, vyska, hmotnost. Jsou tam herni mody hlavne pro zeny. Takze treba cviceni v tehotenstvi atd. Jinak se tam zobrazi silueta a tam si vyberete svaly po tele ktere chcete bud spalovat tuky, nebo jen protahovat a nebo cvicit. Je dobre mit odlisnou barvu obleceni od pozadi za vami, jinak to ma dost problem. V podstate je obraz rozdeleny na dve pulky, nalevo vam predcvicuje postavicka zeny a napravo je obraz na kterem vidite sebe. A kontrolujete jestli cvicite a delate stejne pohyby jako postavicka. Treba kdyz postavicka hejbe rukama i nohama a vy stojite v klidu a hejbete jen rukama tam vam to napise ze mate hybat i nohama. Je to spis takovy aerobik. Jinak v menu muzete navolit prislusenstvi, ze cvicite s cinkama nebo sedite na mici. Kamera je dost malinka a dava se primo nad televizi treba na ram doprostred. Mam ji vedle senzor baru. Jde tam volit delka cviceni a odviji se podle toho kterou oblast chcete cvicit. Zadne minihry tam nejsou, takze zadna zabava to neni. Je to jen a jen na cviceni. Nebo jsem je jeste zatim nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ursus: No prijde mi to tak, tak premyslim jestli objednat i Active Sport. Ale nevim jakej, ktera verze je lepsi?

Ten More Workouts nemá v balení ten popruh ani cvičící gumu, je to jenom placka se softwarem. Pozor na to. Samostatný popruh a guma se u nás ani neprodávala, v zahraničí v game.co.uk ji vyprodali a našel jsem ji už snad jedině na Amazonu, kde mi vadilo dát za výrobek 12 liber, a pak 7 za poštovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty cvicici gumy maji v prodejnach se sportem

To jo, to je normální Aerobic guma, která stojí cca 120 korun, to jsem se taky díval, ale potřebuješ to pozdro na nunchuk: http://www.gamevil.sk/images/EA%20Sports%20Active%206.jpg

A to se shání blbě. V podstatě jenom originál, nebo DealExtreme ho zařadil do nabídky před asi 14 dny: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.33042

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to je normální Aerobic guma, která stojí cca 120 korun, to jsem se taky díval, ale potřebuješ to pozdro na nunchuk: http://www.gamevil.sk/images/EA%20Sports%20Active%206.jpg

A to se shání blbě. V podstatě jenom originál, nebo DealExtreme ho zařadil do nabídky před asi 14 dny: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.33042

Přesně tuhle mám z DX objednanou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu