Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii Fit Plus


dozir

Recommended Posts

kluci kde se dá nejlevněji sehnat WI fit plus i s boardem?

Nevadí mi angličtina.

Dík P

cca 2 500,- Kč jak v českých obchodech, tak v zahraničních. Alespoň, co vím já. Možností by bylo ebay, ale s tím ti neporadím, nebo aukro. Případně koupět softwaru zvlášť a neoriginálního boardu - nemyslím neznačkové šmejdy. Alternativní boardy vyrábí několik firem, které se specializují na herní periferie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravim.Máme Wii od vánoc a snažíme se cvičit s Wii fit plus.Chtěl jsem se zeptat treningový plán si musíte udělat sami nebo je i možnost že vám ho udělá wii fit plus samo?

Tak jsem zjistil, kde to samo dává tréninkový plán.

Vyberete si ze tří kategorií a jak dlouho chcete cvičit. Nic jiného.

Je to v My wii fit plus-my routine a pak kliknout na balance board. Je tam na výběr z yoga, yoga a muscle a muscle. Pod tím si vyberete jak dlouho chcete cvičit a ono vám to vytváří plán.

Toho jsem si dříve nevšim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, kde to samo dává tréninkový plán.

Vyberete si ze tří kategorií a jak dlouho chcete cvičit. Nic jiného.

Je to v My wii fit plus-my routine a pak kliknout na balance board. Je tam na výběr z yoga, yoga a muscle a muscle. Pod tím si vyberete jak dlouho chcete cvičit a ono vám to vytváří plán.

Toho jsem si dříve nevšim.

Jediný problém tohohle trénikového plánu je, že je to více méně random naházení cviků. A bohužel ze scela nepochopitelných důvodů tam není zahrnuto Aerobic a ty Fit hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? Gratulace. A teď návod. :)

Ne, vážně - držel jsi u toho i nějakou dietu a jak často cvičíš a jak dlouho?

Já totiž za podobný čas udělal necelé 2 kila.

Jednou už sem se snažil zhubout. To se mi nepovedlo :-)

Ale teď mě strýček google hodil na správné stránky :-))

Zjistil jsem, že to je hodně o kaloriíích. Postnu sem hlavní podstatu ze stránek obezita.cz, kterou si je potřeba myslím uvědomit

""Půl kila představuje přibližně 3500 kcal (14700 kJ). Abychom zhubli o 0,5 kg, musíme spálit o 3500 kcal více než přijmeme. Pokud tedy vážíte např. 76 kg a Vaši celkovou pohybovou aktivitu lze označit jako střední, spálíte asi 2200 kcal za den. Pokud Vaše dieta obsahuje jen 1200 kcal (nejnižší energetický příjem možný bez dohledu lékaře), Váš denní energetický deficit je 1000 kcal. Za týden se dostaneme na energetický deficit 7000 kcal, neboli 1 kg tuku...""

Tak si myslím, že to je podle tohoto jasné. Když do sebe denně jídlem nacpete někde 4 000 kalorií. Pak si zacvičíte a spálíte nějakých i 300, tak to nic neznamená. Protože 4000-300-2200 (záleží i podle profese, lze si to najít) =1500 kalorií navíc. Tak člověk nezhubne ani prd.

Tak jsem si udělal přehled o tom, kolik zhruba potravina kterou jím, má kalorií. A přestal jsem se divit, proč jdu s váhou nahoru :-)

Jsou na to různé kalorické kalkulačky. Třeba na ony obezita.cz, nebo na http://kalorie.mte.cz/ Kde si lze asi nejlépe evidovat snězené potraviny. A podle toho Vám to ukazuje kalorie. Toto jsem dělal asi 14 dní, abych si získal přehled.

Našel jsem si i tam z každé kategorie potravin, nějaké nízkokalorické, a z toho jsem si udělal denní jídelníček. Za den jsem toho snědl zhruba 1200-1500 kalorií. Takže můj denní deficit tak vycházel na - 1000 kalorií za den. K z hubnutí o pul kila je pořeba zmíněných -3500 kalorií. Takže kdybych necvičil a takhle jedl. Tak bych za týden zhubnul 1 kg.

Ale balance board a wii mi pomohlo zvýšit denní rozdíl, o nějakých 500 kalorií za den. Nejvíc jsem používal hry ea workout, ježdění na snowboardu, a něco málo na wii fit plus.

Když si spočítám, že jsem za 4 týdny zhubnul 8 kg. Což je 2kg za týden. Takže jsem musel snížit kalorický rozdíl za týden o 14 000, tj 2 000 denně. Tak to tak asi souhlasí. Jenom moje pohybová aktivita, bude o něco teda větší, než ve výše zmíněném úryvku 2200 kalorií. Podle těchto počtů bude moje pohybová aktivita asi 3000 kalorií za den.

Myslím, že to je jednoduchá matematika.

Přikládám obrázek z wiifit :-)

http://www.motoveterani.kvalitne.cz/fit.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Ahoj,

rád bych se zeptal (nevím o tom nic, dokonce ani WII zatím nemám), zda Wii Fit Plus (software za si 500) má smysl (jde použít) bez té podložky (co stojí skoro 2500 Kč).

Dohromady to totiž vyjde dráž, než opěvovaný EA Sports Active2 za 2000 Kč.

Díky.

Ještě doplním, že na Alze mají i Active (starý, jedničku) za 800 Kč. Ta podle internetu Balance Board podporuje, ale nevyžaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu