Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

5.03 na 5.50 ? psp 3000


Kruspe

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No oni nám to blokli ale nevím na co potřebuješ ps store je to zbytečný akorát mě štvou ty hry které jsou multiplayer že musím být na ps store lognutej takže si to nezahraju..Kdyžtak klkni na thanks na to tlačítko tam to slouží jako děkuji když ti někdo poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud chceš jen hrát hry, vyzkoušej PSNEnabler plugin - je v tutoriálech

Tekku to pravě nefunguje nejde se totiž lognout hází to tu chybu..

Connect Nejde o žebrání šlo o poučení nového uživatele zde na fóru který nevěděl že post DĚKUJI je zde brán jako SPAM,jelikož to zde tento uživatel napsal o nějaké tvými slovy "žebrání" nejde,Narozdíl od tebe jsem tady nespamoval pokud by jsi uměl číst tak už jsem dávno ty hry přesně které jsi napsal ty už vyjmenoval takže jde o SPAM protože tato informace byla podána mnou.

K tématu na wikipedii najdeš seznam multiplayerových her...každopádně to za psp 2000 neměn Sony totiž blokuje i GEN takže to vydrží vždy chvilku nevím jak je to teď tak mě naukamenujte :lol:

EDIT:CONNECT A NECHÁPU JAK JSI MOHL ODZKOUŠET NFS SHIFT KDYŽ TATO VERZE HRY INFRASTRUCTURE MULTIPLAYER NEPODPORUJE :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavne neupgraduj FW5.03 na vyssi,jinak si nahranej!!!!!!

Tyhle nove PSP3004 Brite s vyssim FW nez 5.03 a MB TA-088 v3 snad casem nekdo prolomi aby sel nahrat CFW ale prestavam tomu verit....trva to dost dlouho a stale se nic neobjevilo,bud rad ze se ti povedlo sehnat 3k s timto FW a ze chodi hry alespon pod ChickHENem

Na PSP Store se vykasli....tady na foru je mraky ISO her ktere ti az na par vyjimek pojedou a nektere jdou i patchnout aby na 5.03 jely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu