Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s cod 2


david279

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no udělal sem to ale nefunguje to

E:

jeět+ mám další prozby ojevili seš tu bulánci dal sem je do game ale taky nefungujou stejný jako cod2 akoraát v zavorce je na konci 002 a další stáhl sem i team fortress a tam mi to píše you must have the registred version to use modifield games nevíte co s tim?? budu rád za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo dík už sem updejtnul jinak ty hry nemám v cso ani v iso sou to prostě něco jako magic homebrew má to eboot a tak

!!!to jsou dema při nejlepším s dopněnejma misema a mapamy!!!

!!!zálohy her jsou vždy v rar archívu nebo samostatně ve formátu iso nebo cso!!!

Edit:Upgradovat nemusíš, ale doporučuji!

Každé ISO/CSO obsahuje:

-PSP_GAME (složka)

-UDM_DATA.BIN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jedine nemuzu pochopit spravny cislo ti chyby ale je to bud:

80020148 - nepodporovaný typ PRX, hra vyžaduje vyšší verzi firmwaru | tato chyba může nastat také při spouštění některých ISO her z "fake" MemorySticku

nebo

8002014C - spouštíte kxploited homebrew na firmwaru, který nepodporuje homebrew

snad pochopis v cem chyba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ježiž vnav ty bud radsi zticha...:) Nejsou to dema ale HB hry!:lol: Jinak normálně do složky PSP>GAME a slozku s nazvem hry a v tom musi byt EBOOT atd.... Ale stejně některé HB hry na 5.03 GEN-C nejdou...

No to jsem samozřejmě nevěděl... Mě moc HB nebere, kromě Magic The G. Kdyby napsal rovnou, že jsou to HB, tak bych mu naivně nevysvětloval kam kopírovat ISA a CSA. Nojo a pak mi to došlo s tím odkazem na topic :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry v ISO mus mít příponu která se používá třeba k vypalování obrazů CD/DVD disků na PC.

Tohle by se ti mělo zobrazit při najetí kurzorem na ikonu,máš to tak?

novrastrovobrzek.th.jpg

EDIT:

Koukám že máš na mysli HB-HomeBrew hry a aplikace,takže se poohlídni zde na fóru v Tutorials,nebo zkus HB aplikaci/hru nakopírovat tímto způsobem: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/showpage.php?name=ckd

Homebrew (všeobecně) - ms0:/ PSP / GAME / (v Recovery menu je pak nutné nastavit správný kernel pro "Game folder homebrew")

Homebrew pro kernel 1.5 - ms0:/ PSP / GAME150 / (pouze na PSP Fat s nainstalovaným 1.5kernel addonem)

Homebrew pro kernel 3.xx - ms0:/ PSP / GAME3xx / (xx odpovídá verzi vašeho CFW, např.: CFW 3.80 M33 = GAME380)

Homebrew pro kernel 4.xx - ms0:/ PSP / GAME4XX / (XX se již nenahrazuje)

Homebrew pro kernel 5.xx - ms0:/ PSP / GAME5XX / (XX se již nenahrazuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu