Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový XBR a Jasper 6750


Pete1790

Recommended Posts

Tak to mám otestováno na Jasperu, deska CB 6750, bohužel to nejede :( po instalaci XBR nastane RRoD :(

dnes to ale zkusím ještě jednou, protože včera (dnes v noci) už jsem byl opravdu hodně unavený, tak jestli to nebylo tím :cheesygrin:

škoda, že to netestuje ještě někdo, abychom mohly dávat dohromady poznatky.

co PC-maniak, ten to taky nemá na čem zkusit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bohuzel jaspera nemam mam tu jen falcon a xenon :)

škoda, tak jsem v tom sám :) no každopádně jsem to zabalil s tím, že to ještě zřejmě není vychytané. Kernel 7371, CB 6750, ale bohužel po instalaci poslední verze XBR pro Jaspera (3a) se to nerozjede. Zdroj samozřejmě xbins

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sosas novy nand? to je ti asi docela k ho*nu, kazdy xbox ma svuj unikatni a nemyslim ze to nahradis par blokama ze svyho puvodniho. jeste nez si se vsim tim zacal, mel sis zalohovat svuj puvodni, nejlepe nekolikrat, aby sis moh bejt jistej, ze mas cistou kopii. tim ze stahnes nejakej cizi a prepises svuj... muzes imho xbox zahodit.

jinak ja mam xbr pro 512mb jasper a je to parada, uz bez lagu, crashu, padani, vsechny xbla hry fungujou, prave se chystam vyzkouset boot velkych games z usb flashky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sosas novy nand? to je ti asi docela k ho*nu, kazdy xbox ma svuj unikatni a nemyslim ze to nahradis par blokama ze svyho puvodniho. jeste nez si se vsim tim zacal, mel sis zalohovat svuj puvodni, nejlepe nekolikrat, aby sis moh bejt jistej, ze mas cistou kopii. tim ze stahnes nejakej cizi a prepises svuj... muzes imho xbox zahodit.

jinak ja mam xbr pro 512mb jasper a je to parada, uz bez lagu, crashu, padani, vsechny xbla hry fungujou, prave se chystam vyzkouset boot velkych games z usb flashky.

Prosím tě, co to tady píšeš, vůbec jsi to nepochopil, tak by ses k tomu neměl ani vyjadřovat. Já jsem nepsal nic o tom, že tam dávám NAND z jiného xboxu, LOL :cheesygrin:

...už mám za sebou celkem dost odblokací HDD a ty mě poučuješ kdy můžeš zahodit xbox, to je dobré :thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, co to tady píšeš, vůbec jsi to nepochopil, tak by ses k tomu neměl ani vyjadřovat. Já jsem nepsal nic o tom, že tam dávám NAND z jiného xboxu, LOL :cheesygrin:

...už mám za sebou celkem dost odblokací HDD a ty mě poučuješ kdy můžeš zahodit xbox, to je dobré :thanks:

za to ty by ses sam v tom pripade mel lip vyjadrovat. sosas novy nand? ...

navic nevim jak to souvisi s HDD a jeste jeho "odblokaci". znovu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha... ne, to mi to vysvetli.

edit: abych nebyl uplne ot, boot z flashky funguje, navic novy stoked predelany na vsechny regiony... luv it.

No jestli jsi si sám dělal xbreboot tak asi vůbec nevíš o čem mluvíš:lol:

tak polopatě na určitý typ desek co jsou v xku to nejde a to se tady právě řeší tak nepoučuj a čti od první stránky:roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsi si sám dělal xbreboot tak asi vůbec nevíš o čem mluvíš:lol:

tak polopatě na určitý typ desek co jsou v xku to nejde a to se tady právě řeší tak nepoučuj a čti od první stránky:roll::roll:

asi tak nějak :lol::lol::lol: ...vtipálek vůbec nepochopil téma a píše mi, že bych se měl naučit vyjadřovat.. :lol:

navíc tenhle slovosled je fakt drsný...

Originally Posted by smileey viewpost.gif

za to ty by ses sam v tom

:lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak nějak :lol::lol::lol: ...vtipálek vůbec nepochopil téma a píše mi, že bych se měl naučit vyjadřovat.. :lol:

navíc tenhle slovosled je fakt drsný...

:lol:

ehm... nechtel sem uz reagovat, ale... http://console-forum.net/showpost.php?p=779126&postcount=3

... usnadní a urychlý manuální ...

lol, profesionale. staci uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...určitě zajímavé téma, ne ? ... no určitě zajímavější než ty tvoje žvásty mimo mísu tady :lol:

A ty jsi tady založil nějaký přínosný topic pro lidi ? ...Asi ne, co ?

Máš pravdu, myslím že už to všem stačilo, raději už nic nepiš :lol:

...o českém pravopisu v tvém případě bych opravdu pomlčel

btw. před pár týdny si koupíš Xbox a už nás tady poučuješ :lol:

http://console-forum.net/showthread.php?p=779265#post779265

opravdu už nic nepiš amatére

a toto je co ? :!:

navic nevim jak to souvisi s HDD a jeste jeho "odblokaci". znovu ...

...o jaké odblokaci HDD jsi to na té druhé straně psal proboha ? Tady je téma XBR a Jasper 6750. UŽ TO NEHUL :!::roll: ...to je fakt mazec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná Geremia z Xboxhacker našel řešení

I arranged the xbr jasper16 image for my own elite, which has the new southbridge and 16MB, difference is just first 3bytes in each spare, rotated right 1byte and ecc recalculated, and address 0x71=01

hxxp://rapidshare.de/files/48928634/XBR_Jasper16newSB_8955_3.zip.html

it's for jasper16 with flashconfig=00023010

ještě k tomu
otázka: i think I have new SB jasper (0x71=01) .. but how to check blockID's? forgive my noobness?

odpověď: flash tool v0.90 reports crap instead of file listing

hexedit your raw KV.bin extracted with nandpro, at address 0x200 you see 00 01 00 instead of oldstyle 01 00 00

Toto nemám zatím vyzkoušeno, teprve se na to chystám. Chtěl jsem tady dát hlavně nějaký poznatky, aby se chytnul třeba taky někdo další.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se asi zblázním. Rozběhal jsem net na Xku, ale napsalo to, že potřebuje update, tak jsem to odmítl, abych si popřípadě mohl pořídit xbr. Dnes jsem přišel domů a s radostí jsem zjistil, že aktualizaci provedla má milovaná sestra, protože chtěla vidět jak vypadá net na konzoli. Takže mám dash 8955 a mohu se jít klouzat rovnou po holý prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu