Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový XBR a Jasper 6750


Pete1790

Recommended Posts

Já se asi zblázním. Rozběhal jsem net na Xku, ale napsalo to, že potřebuje update, tak jsem to odmítl, abych si popřípadě mohl pořídit xbr. Dnes jsem přišel domů a s radostí jsem zjistil, že aktualizaci provedla má milovaná sestra, protože chtěla vidět jak vypadá net na konzoli. Takže mám dash 8955 a mohu se jít klouzat rovnou po holý prdeli.

aaaa tak to by me asi jeblo :D bych musel sahnout po kobercaku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky doufám že už to konečně pofičí :!:

cítím že to byl asi ten problém, no uvidíme

Tak bohužel, na desku Jasper CB 6750 to nainstalovat nelze a nelze zavést ani xell zapnutím xka tlačítkem eject. Prostě deska Jasper CB 6750 je zatím ošetřena proti J-TAG hack a není na to medicína a kdo ví, jestli vůbec někdy bude :?

edit: zde je diagram hacknutelných a nehacknutelných verzí

bootloaderk.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

tak jsem to také vyzkoušel na cb 6750 a je to zatím nefunkční, nepodařilo se mi zatím vytáhnout korektní zálohu celé nand (mám 512mb...asi 15 x záloha a vždy jiné MD5), jedu pres Infectus2, ale vytáhnul jsem první 3MB (alespoň tato troška byla vytažena korektně) z nand a zkusil přehrát xell-em a jediné co následovalo, tak byl RROD...takže jsem nand dal do původního stavu a můžem asi jen čekat.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu