Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, sím vás, dneska jsem normálně hrál na mé konzoli normálně s diskem v mechanice. Vypnul jsem ji. Po hodině jsem si chtěl zahrát znovu a tak jsem ji zapnul a dal tam znovu disk,ale nic se nenačetlo. PS mám postavený ve vertikální poloze. Někde jsem se dočetl , že to nemusí být přímo porouchaná mechanika, ale zanesení prachem. Žádný chybový kód okolo mechaniky mi to nepsalo.(taky jsem se dočetl, že když odejde mechanika tak to vyhodí nějaký chybný kód,nevím co je na tom pravdy)prosím poraďte a uveďte mi to na pravou míru, jak to teda všechno je. Jeslti už si mám chystat peníze na opravu mechaniky (popř. kde je to nejlepší si to nechat opravit jak finančně tak kvalitou). Díky moc, byl bych vděčný. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel jsi vic DVD? vyzkousej treba film

jestli ti to nenacte a normalne se to vysune, tak bude asi v pytli cocka

Tak kluci, když tam vrazím disk, tak to nedělá vůbec nic. jako normalne to zajíždí a vyjíždí. když dám ucho k tomu tak to slyším že disk frčí. ale prsotě jak kdyby v tý mechanice nic nebylo. nic to nepíše v ps. a mimo jiné, PS je ve vertikální poloze a je docela zaprášenej. tak prosím řekněte co je na tom pravdy s tím prachem nebo tak. jestli to je vůbec možný jestli to na to má vliv. jestli třeba pomůže ten čistící disk( ne lépe, jestli to někdy pomohlo někomu). jo a ještě jedno, vůbec nevím co je DX. jo a po záruce mám už rok.Dík předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu