Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cena PC vs cena Xka


Exter999

Otázka

Recommended Posts

  • 0
to že je na obalu napsané 720p/1080i/1080p neznamená že v takovém rozlišení je hra dělaná ... může to být v 1080p ale je to pouze 720p + AA 2x klidně i 4x

však to tady je nad tebou napsané, že je to upscallované 8)

nastav si v settings xka rozlišení 720p a poté 1080p a porovnej hru dělanou v 720p (většina) na těch dvou rozlišeních, rozdíl je obrovský. Upscalling xboxu je na 1080i nebo 1080p výborný.

Mám třeba celkem dobrý receiver Harman Kardon 355, který taký umí slušně upscalovat, ale tak kvalitně jako xko, to nedává ;)

jen pro představu kvality upscalingu xka ještě dodávám, že ten uvedený receiv. má Faroudja ups. do 1080p, takže vivat xbox :thumbup::thumbup::thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
však to tady je nad tebou napsané, že je to upscalované 8)

nastav si v settings xka rozlišení 720p a poté 1080p a porovnej hru dělanou v 720p (většina) na těch dvou rozlišeních, rozdíl je obrovský. Upscalling xboxu je na 1080i nebo 1080p výborný.

Mám třeba celkem dobrý receiver Harman Kardon 355, který taký umí slušně upscalovat, ale tak kvalitně jako xko, to nedává ;)

jo jo nevšiml jsem si toho ... jinak proto jsem si kupil pouze hd ready monitor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasne...ale ten hardware sa vyvijal este pred tym ako prisla konzola na trh a je tomu uz par rokov. PS3 ma tiez RAM 512MB.

ps3 pokud vím má jenom ram 256mb ... protože má samostatnou pamět grafiky(taky 256) xko to má sdílené ... takže to same dá se říct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS3 mas sice 256mb ram,ale je taktovana vyse nez vetsinou byva

jinak je jasne ze xko nebo ps3 ma pri mnohem nissim vykonu harwaru vyssi vykon pri hrach, kdyz se ram, grafika a cpu zabiva pouze touto ulohou. PC je softwarove narocny a proto musi byt vyssi konfigurace

pr. vista byla narocnejsi na HW a proto pri hrach potrbovala lepsi komfiguraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli se nepletu tak ramky v konzolich jsou opět o něčem jiném než v pc ... mají vyší propustnost a jiné takty... propustnost jedné XDR je 25gb/s nevím kolik má současná ddr 3 v pc ale tohle se prostě nedá srovnávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja jen doplnim vlastni zkusenost: S kamaradem v praci jsme meli vedle sebe muj xbox nedavno kupovany (5300,- i s flashem) a jeho komp, do kteryho dal za posledni 1,5-2 roku pres 40tis a hrali jsme na stejnech monitorech dirt 2, mel to nastaveni na stejny rozliseni, jak ja (1280x1024, ja sem to mel o trosku smrsteny) mel tam skoro vsechno na full 4xaa, system widle 7. Loading trati jsem mel asi o 2 vteriny rychlejsi, coz fakt nechapu a celkovej dojem ze hry byl o drobet lepsi na xku, jemu se to obcas trhlo, mne to slo plynule. Tezko odpovedet na puvodni otazku, dneska asi okolo 13tis bez monitoru (CZC.cz). Co bych ale chtel u xka vyzdvihnout jako objektivni hrac pc i xka. ZADNY nekonecny NASTAVOVANI, ZADNY INSTALACE!!!! ZADNY RESENI KOMPATIBILITY KOMPONENTU, PROSTE VLOZIT DISK, NEKECAT A HRAT!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyz mam xko s flashem a 120gb hdd cca za 5000 a za moji samotonou grafiku sem dal 4000 procesor se zakladni deskou a pametma 7000 a monitor fullhd 4000 tak se mi proste lepsi zda xko, navic HDD 500gb x 2 = 3000... a pak musite mys, klavesnici, bedny, mechaniku, + pokud mate origo system tak si taky pekne priplatite, ale taky PC neni jen na hrani her prece, je to tezke srovnavat takovehle veci rekneme to takhle vyse se da precist dost zajimavych nazoru a lock ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu