Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Média pro vypálení her na X360


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Romiiku ,proč pořád každého odrazuješ od používání jiných medií , než VERBATIM ? Je sice pravda , že vypalování na VERBATIM je spolehlivější ale také dražší ! To co prohlašuješ a stále od tebe čtu ( počkej až budou trochu opotřebované, nebo až se ti trochu upackají ) je blbost.Záleží na tom , jak je dobrá vypalovačka v PC . Já používám už třetím rokem MEMOREX a dodneška jsou v pořádku a jdou z nich dělat i kopie pomocí ImgBurnu , takže na kvalitě zápisu nic neztratily .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma jak Emtec, tak Verbatim, ale Verbatimky si šetřim na horší časy.. Emtecy jsou levný a přitom kvalitní. Neměl jsem s nima žádný problém (Vypáleno asi 60+ her).

Ono taky záleží co máte za vypalovačku a taky jestli zrovna nejde o vadný balení, s nimž jsem se už také setkal (u Emteců).

počkej až budou trochu opotřebované, nebo až se ti trochu upackají

Není pravda.. tedy alespoň u mě.. I první hru, kterou jsem vypálil mi dodnes krásně šlape. I "upackané" mi dodnes krásně fungují. Vážně záleží na mechanice. Zkoušel jsem vypalovat na noťasu a zanedlouho přestalo fungovat a hra se v Xboxu nenačetla (jak Emtec, tak Verbatim), ale v PC doposud žádný problém. Používej si co chceš, ale nemusíš ostatní furt odrazovat, nemyslíš? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je sice pravda ze Verbatim jsou drazsi ( je tomu prikladem Decinske Tesco 1xDVD+R DL 70kc a v elektre v Decine dokonce 120Kc za kus) ale jsem snima spokojeny kupuju jich 10ks cca 350kc i s postovnym mel sem jiny znacky ale Verbatim je pro mne nej. ale kazdej ma svuj nazor

Ktoru "inu" znacku? A este mozes napisat, ako si s nou nebol spokojny? Nenapalilo, alebo chyba pri citani v konzole, alebo sa ti nepacil obal? :cheesygrin:

Ted si nemuzu vzpomenout na znacku nekde sem ji tady zminoval ale koupil sem si 10ks cca 300kc a u vsech DVD kdyz sem chtel palit napsalo ze na disku je malo mista (z 6GB na 8,5GB malo mista na DVD) u Verbatim se mi to nestalo :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, vy tady dáváte takový značky.. já si hezky pálím na Tesco DVD+R DL a taky jedou bez problémů... i když mám je jenom chvíli, bůh ví, jak pojedou za půl roku ale jinak spokojenost.. 20Kč za kus i s krabičkou...

LoL tak ty jsem ještě nezkoušel jinak určitě EMTEC & Verbatim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš tu značku vyzkoušenou , tak by jsi ji měl používat stále . Pokud chceš poradit jinou , tak já dělám už třetí rok jen na MEMOREX a naprosto bez problémů . Objednávám je tady na dobírku a hned třetí den je mám doma : http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1150-dvdr-memorex-8-5gb-double-layer-8x-10cake/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsude jsou doporucovany Verbatim, tak ted jedu jen na nich :) Ze zacatku jsem pouzil dva PHILIPSy... A byly OK (a jsou levnejsi). Jenze pak jsem koupil nove a jaksi zmenily zaznamovou vrstvu a tyto nove mi xbox neveme :( Nebudu kvuli tomu nechavat prenastavovat laser.

Proste Verbatim je kvalita, aspon pro me teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsude jsou doporucovany Verbatim, tak ted jedu jen na nich :) Ze zacatku jsem pouzil dva PHILIPSy... A byly OK (a jsou levnejsi). Jenze pak jsem koupil nove a jaksi zmenily zaznamovou vrstvu a tyto nove mi xbox neveme :( Nebudu kvuli tomu nechavat prenastavovat laser.

Proste Verbatim je kvalita, aspon pro me teda

To je OK...

ale porovnaj Maxell a Verbatim http://www.burningmedia.sk/dvd+rrw-media-2394/dvd+r-85-gb-double-layer-2395/sk/

ked napalis dajme tomu 150 ks, tak to je uz cenovy rozdiel, pricom Maxell je porovnatelna kvalita s Verbatimkou (po 26 mesiacoch bezproblemove citanie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš tu značku vyzkoušenou , tak by jsi ji měl používat stále . Pokud chceš poradit jinou , tak já dělám už třetí rok jen na MEMOREX a naprosto bez problémů . Objednávám je tady na dobírku a hned třetí den je mám doma : http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1150-dvdr-memorex-8-5gb-double-layer-8x-10cake/

Vyzkoušené je mám,ale z 20kusů 3 mrtvoly a na noťasu se nechytají vůbec,tak možná zkusím ty memorexy,dík za tip.Škoda že tu není žádná akce podobná té co mají bratři na slovensku,za 10 éček 25ks maxell.

Tak jsem našel díky trezzorovi toto http://www.burningmedia.eu/maxell-dvd+r-8x-dl-shrink-25-101960.html/cz ale poštovné 200kč :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu