Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Média pro vypálení her na X360


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Po zkusenostech s EMTECama ,doporucuji radeji VERBATIM - Minimalne 10 DVD z nicenych.Mechanika hru spatne cte.U verbatim takovy problem se zaskubananim a prskanim mechaniky nehrozi.

Je to dost zajimavy.Celkem me mrzi,ze jsem do tech Emtecu sel kvuli cenne.Kdyz pak nekde 200 kc vyhodim oknem.Kdyby jsem si priplatil za Verbatim tak zadne znicene DVD a vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zkusenostech s EMTECama ,doporucuji radeji VERBATIM - Minimalne 10 DVD z nicenych.Mechanika hru spatne cte.U verbatim takovy problem se zaskubananim a prskanim mechaniky nehrozi.

Je to dost zajimavy.Celkem me mrzi,ze jsem do tech Emtecu sel kvuli cenne.Kdyz pak nekde 200 kc vyhodim oknem.Kdyby jsem si priplatil za Verbatim tak zadne znicene DVD a vse ok.

Mal si ist do Maxell...na eshope u nas 25 ks cake box za 10,50 + 5 Eur dobierka kurierom...€ 15,50 za 25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Dvd Media Range jsem zaloupil v Alza.cz a jedu je tam vrátit.

Byli to DVD+R DL 8.5GB a vypaloval jsem na to 25 minut a ve finále mi to mechanika nenačetla, říkám si, asi to bude mechanika, tak jsem rozebral půl PC. Po 30 min. jsem zjistil že normální dvouvrstvý Verbatim to zvládne, v klidu a Media Range ani náhodou.

Vypadá to asi tak, že hodně dlouho to načítá dvd a nakonec mechanika ukáže prázdný disk. Při prvním vypalování my to v Alcoholu 120% spadlo asi 37% a další v Neru 9 to ani vypalovat nezačalo, až na potřetí jsem vypálil a to dopadlo tak, jak jsem psal ze začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma nekdo zkuseno s timto?

http://aukro.cz/item1198730848_25ks_aone_plus_dvd_r_double_layer_8x_8_5gb.html

mam samo nej zkusenost s verbatimem, a to leta uz, at uz na paleni cehokoliv,,,ale preci jen na tom xboxu brat porad packy po 10 v mym pripade leze do penez..hlavne kdyz se libi kazda hra:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palim na ne,,bez problemu.

ma nekdo zkuseno s timto?

http://aukro.cz/item1198730848_25ks_aone_plus_dvd_r_double_layer_8x_8_5gb.html

mam samo nej zkusenost s verbatimem, a to leta uz, at uz na paleni cehokoliv,,,ale preci jen na tom xboxu brat porad packy po 10 v mym pripade leze do penez..hlavne kdyz se libi kazda hra:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je jdu taky zkusit, uvidime, max to beru jako jeden vyhozenej balik verbatimek, ktere bych misto toho mohl mit.....ale to dost to leze do penez.. pokud chrupne alespon to prvni spusteni a nahrani na disk xka, budeto stacit uz pak na hrani, tahle cena je proste super

!!!!!

tak jeste malo her na hodnoceni, kazdopadne dve hry a v pohode..chroupe je slusne jak pc , tak hlavne xko. Cena tretinova je super..doporucuji zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
tak je jdu taky zkusit, uvidime, max to beru jako jeden vyhozenej balik verbatimek, ktere bych misto toho mohl mit.....ale to dost to leze do penez.. pokud chrupne alespon to prvni spusteni a nahrani na disk xka, budeto stacit uz pak na hrani, tahle cena je proste super

!!!!!

tak jeste malo her na hodnoceni, kazdopadne dve hry a v pohode..chroupe je slusne jak pc , tak hlavne xko. Cena tretinova je super..doporucuji zatim

stále spokojenost ??? přemýšlím že je taky zkusím,než dokola objednávat verbatimy po 10ks ..... nebo kdyby někdo věděl kde jsou teď verbatimy 25/50ks balíky za rozumnou cenu,budu mu vděčný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se měl řídit tvým úsudkem,tak si koupím originál. :D btw nejlevnější DL v mém městě je za 50kč :blejt:

A proč si neobjednáš z obchodu na dobírku ? Pořád ti to vyjde levněji , než kupovat DVD za 50 - to je opravdu nerozum .

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč si neobjednáš z obchodu na dobírku ? Pořád ti to vyjde levněji , než kupovat DVD za 50 - to je opravdu nerozum .

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Jasně objednávám vše přes net,to bylo jen takové rýpnutí zlatých 40kč.Nic méně i 50ks verbatimek na netu se prodraží,50ks Maxellek za +-700kč i s poštou je přesně to co jsem hledal,dík za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je jdu taky zkusit, uvidime, max to beru jako jeden vyhozenej balik verbatimek, ktere bych misto toho mohl mit.....ale to dost to leze do penez.. pokud chrupne alespon to prvni spusteni a nahrani na disk xka, budeto stacit uz pak na hrani, tahle cena je proste super

!!!!!

tak jeste malo her na hodnoceni, kazdopadne dve hry a v pohode..chroupe je slusne jak pc , tak hlavne xko. Cena tretinova je super..doporucuji zatim

stejná zkušenost,vzal jsem jeden balík na zkoušku a zatím 20 DVD ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu