Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

New Super Mario Bros a ukládaní


Igoreso

Recommended Posts

Prosim pochopil nekdo system ukladani u teto hry?

Popisu problem:

celej privni svet jsem prosel bez ukladani v Menu,ikdyz jsem chcipal(pouziti continue),nebo hru vypnul a pote zase zapnul,projite mise se ukladaly a ja pokracoval tam jde jsem skoncil.

Ted jsem presel do sveta 2 (poust) tam jsem po velmi tezkem levelu pouzil ulozeni z menu.

Ted kdyz chcipnu(a pouziji continue) mam celej svet 2 neprojitej a musim vse znova.

Kdyz hru vypnu a zase zapnu,celej svet 2 neprojitej ikdyz jsem nake mise prosel :(

nevite co s tim?

dekuji za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dva druhy savu:

Save point - je po porážce bose, tedy vždy po kole s hradem nebo tou menší tvrzí. Sama hra ti nabídne možnost uložit. Když pak umřeš nebo hru vypneš, začínáš právě od toho hradu.

Quick save - kdykoliv zmáčkneš +, tak je v nabídce volba Quick save. Když to s ní uložíš, tak se hra vypne. Když se k Wii vrátíš a hru načteš, save se smaže. Slouží tedy jenom k tomu, aby pokud musíš akutně odejít nebo chceš končit, jsi si mohl uložit hru přesně v místě, kde se aktuálně nacházíš. Nefunguje ale jako záchytný bod. Takže po případné ztrátě všech životů se vracíš opět v Save pointu, tedy místu s hradem nebo tvrzí.

Malý tip - pokud máš 2 životy, potom se vrať do 1. levelu 1. světa. V něm se dá nahrabat hodně peněz, je tam skrytý jeden život, jeden můžeš dostat za nasbírání 8 červených penízků po proběhnutí červeného kruhu a když ti vydrží vrtulka na přilbě, tak třetí dostaneš za výskok na stožár na tu žlutou kuličku úplně nahoru. Takže na jedno proběhnutí levelu můžeš získat 3 - 4 životy. Dvojí nebo trojí proběhnutí (level je velmi krátký) ti dá dost životů na to, abys mohl pokračovat. Nebudeš tak umírat a nebudeš přicházet o levely, které jsi už prošel.

Hezkou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu