Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pozadí psp


Dupenka

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to by me zajimalo pod jakym klicovym slovem jsi ty tapety hledal, kdyz jsi jich nasel jen par a jeste k tomu "chabych" :)

no našel jsem něco ale chtěl jsem vědět jestli není nějaká mega stránka s psp walpapers

zmenšit na pozadovany rozliseni jakoukoliv jinou vetsi tapetu by pro tebe snad taky nebyl problem

to jsem zkoušel ale výsledek je takový že se tapeta trochec roztáhne do délky a vypadá to divně

aplikace na změnu tapety? :D to PSPnabízí už samo od sebe

koukal ses tady na foru a nic? divný,je taky několik topiců kde se výrábějí tapety na PSP na zakázku !!! :D:D

myslel jsem aplikaci která by třeba cca po 15min změnila automaticky tapetu a větu o tom že jsem se díval tady na fóru jsem myslel že jsem se tady už díval a vím o topikách wallpapers na zakázku - jsem to akorát napsal blbě že to vyznělo že tu nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak je to s tou aplikací???taky jsem na to myslel...něco jako je ve win 7 že se mi mění každejch půl hodiny pozadí...

Přesně tohle jsem měl na mysli ale myslím že žádna taková aplikace neexistuje a ani si nedokážu přestavit že by něco pracovalo samo aniž by jsi to nějak zapínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu