Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po flashi Hitachi 78 - Error 64 (jak z toho ven)


misade

Otázka

Ahoj všem,

znamý, který "prý" již flashoval několik Xboxu, mi nabídnul, že mi ho za flasku flashne, ovšem po flashi hlasí Xbox "Error 64". Prý se mu to nikdy nestalo a tak no. Tak stalo se a je mi jasný, co se bohužel stalo a proto to bych chtěl požádát o zodpovězení pár otázek.

Stav je takový, že mechanika vůbec nereaguje. Nevyjede, nezajede, prostě evidetně šváb, který je v mechanice to neustál. Možnost vyndat švába, sehnat stejný a narvat mu firmware mi přijde dost příšerný. Proto mě napadlo, zda lze do mého Xboxu použít mechaniku z jiného Xboxu. Pokud ano, asi by to bylo to nejjednodušší řešení a kdyby někdo takovou mechaniku měl, tak pm. Nebo existuje nějaké jiné.

Díky všem, kdo pomůže v této situaci, nebo se o to aspoň pokusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud máš uložený DVD key původní (teď mrtvé) mechaniky tak se dá bez problémů vyměnit za jakoukoliv jinou mechaniku (nahraješ do ní svůj DVD key). Mechaniky se dají sehnat např. na ebay.

EDIT: ještě jsem se dočetl že pokud vyměníš mechaniku za jiný typ tak můžeš dostat BAN pokud polezeš na live (což bych ale neřešil vzhledem k tomu že chceš flash)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
E64 by se dal lehce opravit špatně se asi zapsal nějaký z sektoru flash pamětě...

mohl bys mi jej poslat jestly chceš opravil bych ti ho.. ;)

pokud věříš, že to ještě půjde, tak za pokus to určitě stojí. Psal jsem ti do mailu, tak až se tam dostaneš odepiš a domluvíme se co a jak. Předmět mailu je "XBox 360 Pro (mechanika Hitachi v78)".

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu