Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis problém s grafikou


brians

Recommended Posts

Mám problém se správným zobrazením hry.

Hra sice jde spustit dá se i hrát, ale po přiblížení k nějakému objektu jako je zeď nebo budova tam začnou textury různě problikávat a nějaké nesmysli se mi tam začnou zobrazovat tzv. nechtěné chybné artefakty.

Mám úplně ke všemu nejnovější ovládače a to hlavně ke grafické kartě v čem muže být prosím vás problém?

Mám toto zbrusunové pc:

Motherboard: ASUS P5Q PREMIUM, Intel P45 Crossfire.

-Hard-disk: 1000 gigabytes

-Source: ATX 600 watts

-Processor: Intel Core 2 Duo E8600 3.3 GHz

-RAM: 4x1024 4GB DDR2

-Graphics card: ATi Radeon SAPPHIRE HD 5870 1 GB DDR5 4800MHz

-OS: Windows 7 Ultimate

Na tom předešlým mi to nic podobného nedělalo nebyl žádný problém seženu si nové pc a problémy jsou hned na světě. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedná se o staženou verzi nebo o origo ? většinou nejnovější ovladače na grafárnu nejlepší nejsou vím že jsem jsem měl podobný problém

Jasně, že originál.

Ale na té předchozí grafické kartě to byla ATi 4870 to fungovalo jak by mělo, žádné blikající textury se tam nezjevovali.

Teď mám nový stroj a novou grafarnu a problémy jsou tu.

Nešlo by to nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus starší ovladače vím že si řikáš že je to blbej nápad ale když vyšlo L4D a nové ovladače na grafárnu tak mi hra taky blikala jak vánoční stromek dal jsem tam starý z 182.72 jsem snížil (čísla jsem uvedl jako příkladem)

Dobře zkusím je snad to pomuže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu