Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Windows 7 upgrade - zaloha dat


Sim3to

Otázka

Dneska mi dosel upgrade z win vista (home premium) na semicky, myslel jsem ze to bude stejne jako pri reinstalaci win vista - cele C ulozi jako windows.old, ale na letaku a vsude pisou Ulozte sve data pred instalaci. Na PC toho mam dost duleziteho a byla by docela velka prace vsechno prehazovat na externak.

Jde mi o to jestli to rikaji aby se chranili proti pripadnym problemum nebo opravdu dela format a instaluje na cisto. Dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslím, že si můžeš vybrat jestli to má dělat formát načisto.... ale jistě to nevím, bohužel stále čekám na svou aktualizaci:)

Každopádně pokud je to jen upgrade a podle mě to nebude na 100% jen čistá instalace, tzn. neodinstaluje programy apod, tak by se ti data měla zachovat. Každopádně zálohovat je největši jistota..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím, že si můžeš vybrat jestli to má dělat formát načisto.... ale jistě to nevím, bohužel stále čekám na svou aktualizaci:)

Každopádně pokud je to jen upgrade a podle mě to nebude na 100% jen čistá instalace, tzn. neodinstaluje programy apod, tak by se ti data měla zachovat. Každopádně zálohovat je největši jistota..

udelal jsem si zalohu takovych tech nejvic potrebnych veci, ale serialy atd si zalohovat nechci a prijit o ne taky nechci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu