Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Pro začátečníky (Aktualizace 7.1.2012)


Recommended Posts

Vypalil jsem Burnout paridise citi.....zkontroloval ABX spustim gamesu a po chvili hrani i tam naskoci eror nebo disk unkretabible .....nechapu...

S největší pravděpodobností špatně vypálené DVD . Na jaké medium pálíš a na jaké vypalovačce ? Stolní PC a nebo ntb ?

K updatu DB : Jestli nehraješ na live a máš DB 9199 , nebo menší , tak můžeš použít tento postup aby jsi mohl hrát i nejnovější hry . :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Taktéž zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Palim na Verbatinky ale konkretne tuto gamesu sem kopnul na Emtec.Palim to na stolnim compu,ale kontroluju to jenom na level 3 a to je spatne asi co? Tagze nejdriv na 0,pak na 3 a znova na 0 ?? Jiny levely ne? A pag mam xko arcade s revizi jasper a DB 9199 nemam tagze musim stahnou postupne a postupne je nahrat do xka? Vsechny 4? Nebo jak? Vim ze to sou prihlouple otazky ale kouzpil jsem si xko na supr pareni a zatim koukam ze sou s tim horsi problemy nez z compem .......:-D Diiiik za radu TORO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybu hladas tu a nie u seba? Predtym si palil na Verbatim a teraz na Emtec a mas problem? Tak problem mas so zle vypalenou hrou - chybne DVD, alebo slaba napalovacka (aku mas napalovacku/model a aky v nej fw.???)

Burnout Paradise je stara hra s Wave2, co znamena "storocny DB" a ty mas uz 9199...tak pri tejto hre neries update DB ani zdaleka (kazda hra obsahuje urcity DB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palim na Verbatinky ale konkretne tuto gamesu sem kopnul na Emtec.Palim to na stolnim compu,ale kontroluju to jenom na level 3 a to je spatne asi co? Tagze nejdriv na 0,pak na 3 a znova na 0 ?? Jiny levely ne? A pag mam xko arcade s revizi jasper a DB 9199 nemam tagze musim stahnou postupne a postupne je nahrat do xka? Vsechny 4? Nebo jak? Vim ze to sou prihlouple otazky ale kouzpil jsem si xko na supr pareni a zatim koukam ze sou s tim horsi problemy nez z compem .......:-D Diiiik za radu TORO

Tak jak sám vidíš , tak je to tak jak jsem psal . Na EMTEC ti to vypalovat nepůjde a budeš muset používat VERBATIM . Na tuto hru sice jiný DB nepotřebuješ , jak píše trezzor , ale na novější hry ti už stačit nebude . Jaký máš FW flashe ? Jestli nemáš LT + ,tak můžeš použít ten návod . Jestli máš LT + , tak můžeš updatovat DB rovnou na 12611 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale uz mam nejaky EMTEC vypaleme a fungujou.To je fuk spis mi este poradte : Jestli mam LT+ nebo ne nevim letmo jsem zkoumal vase navody atd. zjistil jsem jenom ze nemam DB 9199 (protoze mi ani nejdou nejnovejsi NFS a ty to potrebujou) a mechaniku mam bud BENQ nebo PHILIPS to sem taky vykoumal. Xko arcade s jasprem.....a to je tag vse.... Nevim jestli se nemam na vse vysrat a poslat to nejakymu flascherovi.....ale to zase nevim jakymu co po nem mam zadat....zajimavy problemi..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypalovačka odchází někdy najednou , ale spíše postupně se zhoršuje . Pokud ještě vypálí kvalitní DVD VERBATIM , tak vypaluj na ně . EMTEC už asi zvládat nebude , nebo jen někdy . Hra NFS a ASSASSIN už má novou ochranu AP25 a na to ti ani lepší DB nepomůže . Můžeš ještě udělat update podle toho návodu , jak jsem ti psal a nebo xbox rovnou nechat přeflashovat na LT + 1.1 jestli ho nemáš . Je teprve od 27.listopadu - takže jestli máš flash udělaný dříve , tak ho určitě nemáš . Napiš alespoň kdy jsi xbox nechával flashovat - podle toho se to také dá určit . Seznam flasherů máš tady na foru buď v bazarku a nebo zde :

http://console-forum.net/tema/25940-seznam-flasheru-pro-xbox-360-update-6-3-2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tag si ho nepamatuju doporučte mi flashera......potrebuju udelat LT+ 1.1 ....kdyz to neudelam tag mi nepudou nove hry spis zadny uz asi co....clovek aby hlidal jakej ma DB a hlavne ten wawe jestli 2,4,6,9,blabla......hrozny koupil jsem si konzoli na gamesovani a sou stim jen starosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo gamesy sou nechutne drahy.......a pochybuju ze si kupujes cca. kazdejch 14dni gamesu za 1400....?? ale dik za toho flashera........

Jasný,že ne a musím s tebou souhlasit o těch cenách:D,jsem stejnej warezák jako většina tady :lol:.... Já jen polemizoval o tom,že si psal,že to jsou zbytečný starosti,ale to se jen Microsoft marně brání :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ptal jsi se na normální flash a ne na tuhle prasečinu.Viz poznámka dole :

" Avšak nikomu vřele nedoporučujeme pokud nemá peněz na vyhazování se do takovýchto úprav pouštět. "

Lze to udělat výměnou mechaniky , ale nedoporučuje se to , tak jsem o tom ( a nikdo ) nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čauves, asi jsem uplnej blb, ale pro mne z neznámého důvodu mi z ničeho nic přestala fungovat hra Call of duty Black ops, a dnes jsem si stáhnul a vypálil Halo Reach a ani tato hra mi nejde... V menu nabídky se mi normálně zobrazuje název a titulka těchto her, ale nenačte je to a píše mi to že disk je nečitelný a že se mám obrátit na support xboxu... Byla by tu nějaká rada, prolezl jsem to tu všechno a nic jsem tu o tom nenašel, buď jsem blbě hledal nebo to tu není... Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves, asi jsem uplnej blb, ale pro mne z neznámého důvodu mi z ničeho nic přestala fungovat hra Call of duty Black ops, a dnes jsem si stáhnul a vypálil Halo Reach a ani tato hra mi nejde... V menu nabídky se mi normálně zobrazuje název a titulka těchto her, ale nenačte je to a píše mi to že disk je nečitelný a že se mám obrátit na support xboxu... Byla by tu nějaká rada, prolezl jsem to tu všechno a nic jsem tu o tom nenašel, buď jsem blbě hledal nebo to tu není... Předem děkuji

Ako pise Toro, ak nemas flash LT+ a uz si si stihol updatnut DB 12625, tak tie hry nespustis. http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software

Ak mas LT+, tak iso tychto hier musis najprv patchnut v abgx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za vaše rady, pravdou je že má drahá polovička asi nějakou aktualizaci spustila, protože mi o tom říkala... Jestli že došlo k této mé chybě jde to nějak odinstalovat nebo to budu muset nechat znovu flashnout? Isa jsem pomocí abgx dělal, takže v tom by být problém neměl... A asi se budu opakovat jako mnoho předemnou, ale jak poznám LT+, flashnuté bych to měl mít na 1.71, jestli si to dobře pamatuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizací na live nainstaluješ DB 12625 .Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jaký máš DB . Jestli máš 12625 , tak jedině přeflashovat na LT + . Ten je nový od prosince . Jestli jsi nechával dělat flash dříve , tak LT + určitě nemáš . Jak to poznáš ? Právě tím,že nespustíš hry s AP25 . Kvůli tomu se LT + dělal . Také jde o to kdy jsi ty hry vypaloval . V době kdy COD BO vyšel . tak v ABGX ještě nebyl patch na AP25 . Zkontroluj si DVD s hrou v ABGX znova tím , že DVD s hrou vložíš do PC a v ABGX použiješ funkci BURNED DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu