Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mám DB 12611 a jdou mi všechny pálenky uplně normál i pálený hry na Kinect, zatím mám teda jen Dance Central, Kinectimals, Your Shape: Fitness Evolved, The Biggest Loser a Fighters Uncaged a Kinect Joy ride. Všechny tady z fóra

Preco by ti nemali ist, ked Kinect hry, vydane doteraz, nemaju ochranu AP2.5???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi nejdou to právě nevím, prostě někde dělám chybu. Všechny staré pálenky mi jdou, originálka u Kinectu taky, stáhnul jsem si tady cca 3 hry pro Kinect a ty se vůbec nenačítají. Zobrazí se obrázek XBOX 360 a to je všechno. Nemá na to vliv flesh ???? Xbox jsem kupoval někdy v září 2009. POMOOOOOOOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi nejdou to právě nevím, prostě někde dělám chybu. Všechny staré pálenky mi jdou, originálka u Kinectu taky, stáhnul jsem si tady cca 3 hry pro Kinect a ty se vůbec nenačítají. Zobrazí se obrázek XBOX 360 a to je všechno. Nemá na to vliv flesh ???? Xbox jsem kupoval někdy v září 2009. POMOOOOOOOC

Ak mas stary flash, musis ich najprv opatchovat na nizsie wave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi řešíte tu ppořád jednu a tu samou věc.Na Hry Kinect a nové hry Microsoft vytvořil novou ochranu kterou nazvali AP2,5.V té hře je nějaký soubor který pozná jestli je to pálené nebo originál.Patch pžes 360wave a jiné programy ti nepomůže neboť pokud jste si všimli tak před patchnutím v 360wave jsi načetl image a hned jsi viděl jaké to wave je.Hry s AP2,5 360wave neumí patchnout protože to je něco jiného než wave.Musíte vydržet určitě hakeři už na tom pracujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu