Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravčo, chtěl bych se zeptat jak je to v českých int. obchodech (alza, alfa) s dostupností Kinectu? (jak dlouhá je asi čekačka).

Stači mi prostor 1x2m, popř je schopen koukat kinect "dolů"?

Zevraj staci 2x2m, pre dvoch hracov 2x3m...ale asi lepsie, ked od Kinectu je 2,5m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost záleží na velikosti člověka. Já mám necelejch 170 cm a chytám se cca. od 1,5m, kámoš co má cca 190 už musí bejt asi 2 metry. Pokud hra pro 2 hráče, tak 3 metry max, dál už to taky začne kravit. Takže ideál je cca. 180-280 cm... Šířka místonosti cca. 2 metry stačí, ale při dvou hráčí se občas stane, že si dáte facku, pěstí, nebo kopačku :D Pokud sedim, tak stačí i 120cm.

A ještě jsem zapoměl, že to asi bude dost záležet na vejšce ve který je Kinect. Já ho mám cca. 80cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže shrnu li to, zaleží na vyšce člověka (čim menší tím menší požadovaná velikost) a na výšce kinectu... tam je to taky od toho čim výš tim líp vidí? mam v planu ho dat 150cm vysoko (nad monitor), popř vedle monitoru (cca 95cm)?

umí se pak nastavit tak aby se koukal pod vodorovnou úroveň, či jak je tam řešeno nastavení polohy? :]

pardon pokud jsou to blbe otazky, mam doma trocha terénní podmínky :[

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem zhruba 1,8m od kamerky a unákýh her to vyžaduje delší vzdálenost tak ho dávám ne tam kde je tv ale napříč a koukám na tv že mám trochu otočenou hlavu ,a mám ho asi ve výšce taky 80cm ale dnes budu dělat polici prosklenou zhru ba do výšky 150cm prostě nad TV tak jsem zvědav no už abych přistavěl ložnici a velkou skřín hodil do ložnice to pak bude v obyváku místa nahraní :D Ještě dodám měřim asi 168cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

umí se pak nastavit tak aby se koukal pod vodorovnou úroveň, či jak je tam řešeno nastavení polohy?

Pokud myslis nastaveni uhlu pod jakym kamerka vidi, tak je to ovladany motoricky.

Ono co jsem si vsimnul tak je to jeste tak, ze se kamerka nastavi, aby videla telo od hlavy niz + nahore prostor pro ruce. Takze pri maly vzdalenosti od kinectu to dost blbe bere nohy, protoze je to jednoduse nevidi. Hry na ruce se pak ale hrajou bez problemu.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny staré pálenky mi jdou(FIFA 11,F1 2010,MAFIA 2 atd.), originálka u Kinectu taky, stáhnul jsem si tady cca 3 hry(Dance Paradise,Crossboard 7,Motions sports) pro Kinect a ty se vůbec nenačítají. Zobrazí se obrázek XBOX 360 a to je všechno. Nemá na to vliv flesh ???? Xbox jsem kupoval někdy v září 2009. Má, to pro synka k vánocům a jsem z toho krapítek nervozní. Díky za dobrou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny staré pálenky mi jdou(FIFA 11,F1 2010,MAFIA 2 atd.), originálka u Kinectu taky, stáhnul jsem si tady cca 3 hry(Dance Paradise,Crossboard 7,Motions sports) pro Kinect a ty se vůbec nenačítají. Zobrazí se obrázek XBOX 360 a to je všechno. Nemá na to vliv flesh ???? Xbox jsem kupoval někdy v září 2009. Má, to pro synka k vánocům a jsem z toho krapítek nervozní. Díky za dobrou radu.

Ak nemas flash LT, tak hru najprv musis patchnut na nizsie wave, podla toho aky mas flash. Stare palenky (FIFA 11,F1 2010,MAFIA 2) si ty palil?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, když si všechny hry patchuju na wave 3 a potom udělám upgrade firmwaru na ten novy lt+ co vyjde ... půjdou mi pořád dál i ty patchle a vypalené hry?

Na tomto terajsom LT idu...a co bude s LT+ to asi teraz nik nevie, ibaze by mal niekto "kouzelnou kouli".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trezzor: Fifa 11, F1 2010 atd. jsem palil ja a šlapou v pohodě, jak poznám jakou mám flash, XBOX jsem kupoval novy a upraveny září 2009.

Pravdepodobne mas fw. 1.6. Tieto hry si patchoval na wave3? Alebo pouzivas aktivacne dvd?

Na Kinect hry musis mat pripojeny KINECT!!! Mas ho pripojeny a tak si skusal kinect hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry jsem nemusel nijak patchovat, normalne jsem je stahnul a vypalil pres IMGBurn, dal do Xboxu a hral. To samy jsem udelal s hrama pro Kinect a chova se to jako kdyz tam dam nejake dvd. Vubec to nenacita. Nemuzes jit na ICQ at to tu zbytecne naspamuju. Diky za pomoc. Moje ICQ: 459 596 950.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu