Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://www.eurogamer.cz/articles/natal-zabere-15-procent-vykonu-xboxu četli jste tenhle článek který se zminuje o tom že natál a jeho výpočty budou částečne počítany přes CPU xka a že si ukousne z výkonu xka 10 az 15procent ... podle mě tohle odradí hodně A vývojářů aby zakomponovaly natal do své hry a radeji těch 15 procent výkonu ušetří pro svůj vývoj a zakomponují jej do hry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak po úvodním hypu natalu už to s ním začína vypadat bledě. Jak MS tvrdil že odstraní lagy atd. tak to už jak to tak čtu moc neplatí a hlavně ta zpětná kompatibilita asi nepůjde což je velké mínus. Dále už tak XBOX kvůli zastaralejšímu HW začíná ztrácet a ješte pokud má dát dalších 15% natalu, no nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě budou hry určené pro natal a pro normál joy

navíc výkon je pořád vyšší než u wii ... u her které budou využívat natal nebudou potřebovat moc výkonu ... a natal by se ještě mohl v pohodě využít v další generaci xka

podívej se na video

hraje tam Burnout Paradise..

takže nahradí natal ovladač úplně.. ale samozřejmě jen hry které by byli se systemém natal hratelné..

http://www.eurogamer.cz/videos/eurogamer-si-hraje-s-natal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívej se na video

hraje tam Burnout Paradise..

takže nahradí natal ovladač úplně.. ale samozřejmě jen hry které by byli se systemém natal hratelné..

http://www.eurogamer.cz/videos/eurogamer-si-hraje-s-natal

já kdybych měl ten natal mít tak zůstanu taky u ovladače natal bych hrál jedině takové ty only natal hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBOX má zastaralejší HW? To si zjistil kde? Ve Forze 3 počíta fyziku 360 krát za sekundu a nemá s tím problém.

A to kolikrat pocita fyziku ve forze 3 znaci o HW co?? Tak kdyz vynecham WII (to je jasny) Tak nejvykonejsi platforma je porad PC i kdyz jsou na ne hry hure optimalizovane vsechny vypadaji lepe na PC nez na konzolich (obou) No a pak je tady XBOX 360 a PS3 kdy PS3 ma technologicky navrch (pameti maji stejne , jen XKO se deli a u PS3 ma grafika svou a operacni je zvlast) ale CPU je lepsi , hruby vykon je vyssi (o dost) ma blue ray mechaniku a i takove blbosti jako je wifi potesi (proc tahat do obyvaku kabel,ze??) Nechi vyvolavat flame , mam obe konzole (i kdyz xko ted prodavam) takze tohle nepisu jako fanatik jedne strany....

Edit - Je mi jasne ze kdyby vyslo XKO rok po PS3 bude lepsi to... A taky ze v dobe uvedeni nestihalo na konzole zase PC... Jen pisu jak je to ted (bohuzel) Alespon se muzeme tesit na novou generaci od MS a SONY :) Kdy u MS uz se natal urcite vyuzije naplno. Ted bych to videl spis jako takovy BETA test aby byl MS poradne pripraveny na opravdovy start natalu u X-boxu 720 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou keci... Ano, když narveš do PC 50tisíc tak budeš mít lepší grafiku než na konzoli jenže konzole stojí 5000tisíc. A jakej má co HW neznamená vše. Hodně je to o optimalizaci viz. Crysis, GTA IV...

50k??? Tohle jsou keci..... Za 9-10k slozis PC na kterem si zahrajes vsechno samozdrejme bez monitoru a repraku ktere ke konzolim potrebujes taky.... A pak muzes delat upgrade coz na konzoli urcite ne.

Edit - A 5k stoji jen konzole bez HDD atd coz PC ma :) PS3 stoji 7,5k :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to pochybuju, dle mě to začne na nějakých 2,5k - 3k

No zatim je to tech 50dolaru jak jsem psal , nebo to alespon MS rika http://www.eurogamer.cz/

PS - Nekdo tady psal na chat nejaky pripomnky na ten PC za 9-10k na kterem rozchodite vsechny hry (a ne na minimum) Jestly tomu nekdo neveri hodte mi SZ poslu vam linky na komponenty.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50k??? Tohle jsou keci..... Za 9-10k slozis PC na kterem si zahrajes vsechno samozdrejme bez monitoru a repraku ktere ke konzolim potrebujes taky.... A pak muzes delat upgrade coz na konzoli urcite ne.

Edit - A 5k stoji jen konzole bez HDD atd coz PC ma :) PS3 stoji 7,5k :)

Tak mi dej odkaz na PC za 10tisíc samozřejmě se systémem a se vším všudy na kterým si zahraješ všechny hry na maximálni detaily a na kterým nebudeš muset několik let dělat upgrade. Je to nemožný :roll::roll::roll: OK tak Elite stojí 6tisíc ale stejně PC bude stát několikanásobně víc.

EDIT: Tím vším všudy jsem myslel samotnej PC(case s HW)ale ať je tam všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dej odkaz na PC za 10tisíc samozřejmě se systémem a se vším všudy na kterým si zahraješ všechny hry na maximálni detaily a na kterým nebudeš muset několik let dělat upgrade. Je to nemožný :roll::roll::roll: OK tak Elite stojí 6tisíc ale stejně PC bude stát několikanásobně víc.

EDIT: Tím vším všudy jsem myslel samotnej PC(case s HW)ale ať je tam všechno

V 8 vecer to tady mas. A nerekl jsem ze dalsi par let nebudes muset delat upgrade , ale dnesni hry si na nem zahrajes naplno tzn. budou hezci nez na konzolich dneska...A pozdeji budes muset ubrat detaily ale porad bude grafika lepsi nebo srovnatelna s dnesnima konzolema.... Jak jsem psal driv ,ted je situace takova ale kdyz vyjdou nove konzole zase nebudou stacit PC a nebo jen ty drahe.... Tak jak to bylo i minuleho launche konzoli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alert neres to a k cemu ti bdue pc na kterym si zahrajes dnesni dny ale ty co vyjdou pozdeji uz ne...to je fuk

na to je tu jinej topic a lidi se tam shodli ze tak nejak 30-50 tisic min za 10 je to picovina ...tady se ersi neco jineho!!!

TAK STOP OT

podle me ten natal nebude tak neco super to dopadne jak ta kamerka od sony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu