Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Hh :D To jsem si takhle hrál Kinect Adventures to ježdění na člunu po řece, vyskočil jsem a bouchl se o postel do hlavy :DDDDDDDD

To by bylo super video na youtube :D Mně akorát jednou vylítla pantofle, když jsem kopala do míčů :D Naštěstí bez pohromy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ja tanečníma hrama docela žiju (hraju skoro každý den) takže z těch co jsem zkusil:

Dance Central (doba hraní 3 měsíce) : jasná jednička na trhu tanečních her, naučí podrobně každý krok ale nekteré pokročilejší písničky a obtížnosti nejsou moc vhodné pro cusual hráče, ja v životě tancoval i normálně a mam občas problem s nejakym songem na HARD. Takže Dance cetral hodnotím jako takovy Hardcore titul pro lidi co tantujou, je tam samozřejme řada songu co na easy da vetsina lidi na 5 hvezd reknema na podruhe ale na EASY to ma proste chudou choreagrafiji kde jen preslapujete nebo tleskate. Na Hard dostanou songy teprve smysl a mužeou se srovnavat s choreografiema z videoklipu. Ne každému se musí líbit trackliste který je zaměřený ze 2/3 na RNB nebo Hip Hop. Na hře je videt že ji delalo nekolik choreografu tancui protože nektere pisnicky jsou vyložene promakane a pohyby se do pisni hodí ale nektere jsou naopak jen nezáživná výplň (těch je naštěstí méně). Ke hře už vyšlo několik DLC vlastním asi 10 songu z nich a přináší nové a originální tance. Hra umožňuje hru pro 2 hráče formou battle takže netancujete zaroven ale střídate se, vyhraje ten co vytancuje více bodů. Hra neumožnuje hru po internetu po xlive. Což me stve.

video ze hry:

nebo zkuste demo ktere je na Xlive

Hodnotím 9/10

Dance Paradise (doba hraní 1 měsíc) : u mě dvojka na trhu s dance kinect hrama. V ČR jsem tuhle hru zatim moc neviděll což je myslim škoda, ja ji kupoval v UK za 900 Kč. Každopadně je to princip gytar Hero akorat misto mackani cudlu tancujete. Hrajete s vlastnim avatarem, vybíráte si z opravdu pestrého a parádního tracklistu (40sognu) na kterém jsou fakt parádní hity. To je první výhoda proti DANCE CENTRAL (dale už jen DC) . Další pěkná věc je že tanečním placem běží ofiku videoklip takže hráči co nehrají se na nej mohou dívat. Ty jdou pustit i samostatne jako DVD. Dalsi rozdil proti DC je že vas hra nenaučí krok po kroku tancovat což muže dělat nekomu problém. Kroky jsou sice jednodužší a takové více diskotékové ale ne každý je jednoduchý a na první pohled pochopitelný. Velka vyhoda proti DC je že mužou hrat 2 lidi najednou proti sobe tak i po internetu xlive. Každý sleduje 2 linky s pohybama a tancujou bud synchronně, nebo sbírají dohromady body nebo pomocí combo triku ziskavají ruzna zbraně (žvýkačka, zmražení apd..) a ty mužete na soupeře používat. Více asi pochopíte z traileru. Ve více lidech co moc do tancovani nedelaji je tahle hra asi zábavnější a vtipnější než DC. Snímání pohybů je bych řekl bez problému občas vám to něco neveme ale je to spíše tim že to dělate spatně. Nekteří nadávají na delší načítací časy, moje jsou z HDD bez problému 10-15 sec.

Trailer:

Hodnotím 7/10

Dance masters (doba hraní asi 2 hodiny):

Poslední hra která se mi dostala do ruky je Dance Masters. Osobně mi to přišlo jako šílenost pro japonce. Písničky pro mě naprosto neznáme, zrychlené a chaotické. Všude blikají a svítí nejake ukazky jak co a mate dělat. Vyhoda je že je tam možnost videt svou osobu sice vyříznutou v rámci možností :D pokud za sebou nemáte klíčovací pozadí, ale napad dobrý. Každopadně tahle hra me nezaujala kvuli vyberu songu a taky kvuli systemu hraní. Je to tradiční japonská šílenost :D Možna jsem tomu dal malo času ale za mě prostě ne.

Video z hry:

Zkuste demo na Xlive

Hodnotím 5/10

Takže tady je pro mě to nej z tancovani s čím jsem se setkal. Berte to jako názor a hodnocení člověka který je do tancovaní zapálený a baví ho takže pokud netancujete a nebaví vás to bude hodnocení z vaší strany asi jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda se řict že nema cenu to kupovat každa ta hra je jina, pokud budes hrat hlavne sám tak je lepší ten dance central pokud budete hrat ve vice lidech tak je dobrej ten dance paradise. Jinak achievementy ziskavas za dokonceni serii pisnicek vetsino je to 5 songu dale jsou za dokonceni urcitych pisni na HARD nebo za dosažení urciteho poctu bodu. V dance paradise vyhravas navic predmety pro avatara ja vyhral čepici a slunecni bryle. V dance central pouze odemykas nova interiery a exteriery a tanecniky. Osobne doufam že až bude dance central 2 bude tam možnost hrat 2 lidi najednou nebo po xlove a pořadna kariera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co hrajete ještě s kinectem? já nejvíc asi Kinect Sports, když přijde nějaká návštěva.. dobry je ve hře party mode. zkoušel sem sports island, sport freedom ale ovladani mi nepřišlo vubec dobré, nereaguje to moc hezky. jinak Adventures je klasika...

jde mi o hry ve 4 lidech, poraďte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro 4 hrace pokud vim nic neni aspon ne aby hrali najednou. Kinect to sice udajne umožnuje ale vem si ten prostor co by jsi na to potreboval už pro hre 2 hracu lidi stehujou obyvaky. Jinak zatim nejlepši tituly jsou stale KINECT SPORT, ADVENTURES, DANCE CETRAL .... vsechny perfektne snimaji a ovladaji se... vetsina her (až na par vyjímek) na trhu je rychlokvaska ktera moc nefunguje a nekvalitne se ovlada (vetsina sportů). Takže stale cekejme ten boom kvalitnich her. Na jacksona se tesim ale otazka jak moc to bude bavit lidi když nebudou umet anglicky. Ono zpivat karaoke cesky je docela jednodužší než zpívat anglicky pro nekoho kdo anglicky sotva porozumi jedny vete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hodnoceni her moc vazne neberu myslim že každy na ma hru jine naroky a hodne zaleži na vkusu recenzenta, takže se tvoje a jejich hodnoceni muže dost lišit. Např. Dance paradise tam dostalo 4/10 a vsechny ty zapory co tam pisou moje hra vubec nedela takže bud meli spatnou verzi nebo jim to proste nesedlo. Ja bych ty hre dal napr 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hodnoceni her moc vazne neberu myslim že každy na ma hru jine naroky a hodne zaleži na vkusu recenzenta, takže se tvoje a jejich hodnoceni muže dost lišit. Např. Dance paradise tam dostalo 4/10 a vsechny ty zapory co tam pisou moje hra vubec nedela takže bud meli spatnou verzi nebo jim to proste nesedlo. Ja bych ty hre dal napr 7/10

Ale aj tak si tomu nedal 9/10...uz je to raz tak, pecky na Kinect nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu