Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
jj, to vim, ale myslel jsem, zda Kinect nema s sobe wifi adapter a pres ten kabel je mozno poslat do xboxu net...ptam se asi blbe, sorrac v xboxu jsem lama

Absolutně není možné, rozhodně nelze využít kinect jako "externi wifi adapter" nebo něco takového...

Pokud chces do XBOXu dostat wifi a nemáš slimko, máš jedinou možnost a sice http://hardware.teamxbox.com/reviews/xbox-360/39/Xbox-360-Wireless-Networking-Adapter/p1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Microsoft se tento týden stavil na patentovém úřadě, aby si zaregistroval speciální featurku pro svůj pohybový ovladač.

Původně se o ní začalo mluvit už v roce 2010, kdy bylo poprvé zmíněno využití 3D kamery k určení věku uživatele v závislosti na celé řadě faktorů.

Přístroj vychází mimo jiné z šířky hlavy a ramen, z délky torza i celkové výšky. Krok Microsoftu navíc napovídá, že to asi funguje.

Pokud tomu tak opravdu bude, společnost by to údajně ráda využila k automatické blokaci dospělého obsahu před dětmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda pokud mam XBOX360 Slim flash LT 2.0 a dashboard 2.0.13604.0,bude fachat Kinect,nebo jestli bude chtit nejaky novy update,a pripadne bych se musle pripojit na Live,nebo by melo byt vse ok na moji sestave. Zitra mi ma prijit,tak at jsem pripraven:)

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkvosofťácký kinectovky by mohli ne? :cheesygrin: třeba Joy Ride nebo Kinect Sports .. nebudu mít zatím totiž co hrát, než si našetřím na originálky :lol: .. jinak, díky za odpověď :)

Projeď si dema na Live je jich tam na kinect hromada, já jsem si je postahoval abych si je vyzkoušel a podle toho si pak objednám origošku 8) navíc mě děti alespoň neobtěžují s tím co všechno mám koupit, aby to mohli vyzkoušet. Jediné co jsem chtěl vyzkoušet a nešlo to je demo Forza motosport 4 zrovna v tomto demu není podpora pro kinect, ale hra je to pěkná, zajímalo mě ale to ovládání přes senzor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda pokud mam XBOX360 Slim flash LT 2.0 a dashboard 2.0.13604.0,bude fachat Kinect,nebo jestli bude chtit nejaky novy update,a pripadne bych se musle pripojit na Live,nebo by melo byt vse ok na moji sestave. Zitra mi ma prijit,tak at jsem pripraven:)

Diky za odpoved.

prosim vas,mam vyse uvedeny Dash a flash,ted jsem pripojil Kinect a chce to po me update,vubec nevim,co s tim,na Live samozrejme nemuzu,nasel jsem tu nejaky navaod na zkopirovani skrz USB,ale vubec nevim co na to hodit,abych neprisel o moznost hrat hry

poradi nekdo?

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu