Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

jenze hry po dohrani prodas a ve finale te prijde na kilo-dve. Toto prodat nemuzes, tzn vychazi to na tak treba 15-20 her.. to je pro me porce tak na rok, na dva

myslím si že kdyby sis to koupil napřiklad za 3 000 Kč a omrzelo tě to tak to dokážeš prodat třeba na aukru tak za 2 500Kč.Takže obavy že to neprodam bych neměl.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak osobně bych cenu moc neřešil. Ta bude jen pro ty největší nadšence.

MS se sice chlubí, že pro Natal vyvíjí většina firem - ale nutno si uvědomit, že "vyvíjí" může v reklamštině znamenat cokoliv - tedy i "Měli už nějaké porady o tom, jaký typ her na tom chtěli dělat." - sice na to ještě nešáhli, ale svým způsobem je tohle taky už práce na projektu, tak proč to tak nepodat?

Vývoj AAA hry trvá většinou tak tři až čtyři roky - momentálně není oznámenej jeidnej AAA titul co by na Natal měl vyjít. Z videí jsme viděli jen kopání do míčů, házení barvy na stěnu a potom Mila, kterej byl nahranej. Viz:

http://e-funweb.blogspot.com/2010/01/milo-kate-proc-jde-o-podvod.html

A Burnout... o jehož pravosti čůověk po Milovi může pochybovat.

Výsledek - Až Natal na vánoce vyjde, bude pro něj pár akrád, kde budeme umejvat okna, kopat balóny a malovat hovnama po zdi. Ale opravdová "must-have" pecka v tý době asi nevyjde - něco ve smyslu plnohodnotný RPG typu Oblivinu, kde můžu bojovat hrncem a vařečkou... kde můžu gestama vést dialogy apod...

Takže ... na nákup samotnýho Natalu bude ještě hodně času.. tka rok až rok a půl než to bude mít smysl. A až nějaká ta must have pecka vyjde - vsadím se že bude bundlovaná a Natal bude za pusu. Něco jako EyePet obsahuje EyeToy defakto zadara...

Navíc nebude kam spěchat - MS se bojí vyda hru, která by vyžadovala HDD - a to ho mají skoro všichni. Jak dlouho bude trvat, než vydá AAA titul, kterej bude vyžadovat Natal, kterej teď nemá nikdo? Asi nikdy. Všechny AAA hry budou ještě hodně dlouho dělaný pro ovladač primárně a Natala bude jen jako bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale opravdová "must-have" pecka v tý době asi nevyjde - něco ve smyslu plnohodnotný RPG typu Oblivinu, kde můžu bojovat hrncem a vařečkou... kde můžu gestama vést dialogy apod...

Ja si ani neviem predstavit, ako by sa take RPG malo ovladat pohybom tela, koncatin...to nie je iba sermovat mecom. Taktiez FPS...nerealne pomocou Natala. Ani basket, futbal, hokej ako ich pozname v sucasnosti - na ovladanie su potrebne vsetky tlacidla. Ja si myslim, ze to budu skor jednoduche party hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

dalsi stripek do skladanky tyhle sracky - weby prinesli informaci, ze pro fungovani natau by se melo stat 4m od kamery. wtf? tolik mista v obyvaku nemam, navic pro takovou vzdalenost uz je potreba docela velka televize.

Ja opakuju muj nazor, ze to bude velky zklamani a proti PS3 move propadak. No rad bych se nechal prijemne prekvapit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ocakavate od NATAL? Hadam nie hranie FPS, hokeja, futbalu, basketu atd.atd...to by som chcel vidiet, ako by sa to ovladalo, ked teraz na ovladaci k takemuto hraniu potrebujem vsetky tlacidla :D

Akurat si myslim, ze Natal bude tak dobry jedine na velmi jednoduche "party hry".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já v mém článku na Xboxweb.cz píšu o 4 metrech. Není to samozřejmě z mé hlavy. Stojí to v OFICIÁLNÍ zprávě od MS, ti už spustili testovací provoz a domácnosti které už si to mohli vyzkoušet jsou víc než nadšené. Já bych to jako propadák rozhodně nevidel. Srovnávat to s Move nebo Wii nemá váhu, Natal není pouze další ovladač do ruky, je to komplexní řešení zábavy + přilákání svátečních hráčů. Neodsuzujte věci, když jste je ještě neviděli. A ještě k těm 4 metrum. Podle mého osobního názoru bude záviset i na výšce, ve které bude Natal umístěn. Přeci jen Natal má 3 senzory a ty mají nějaký rozptyl. Takže ty 4 metry bych bral s určitou rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi stripek do skladanky tyhle sracky - weby prinesli informaci, ze pro fungovani natau by se melo stat 4m od kamery. wtf? tolik mista v obyvaku nemam, navic pro takovou vzdalenost uz je potreba docela velka televize.

Ja opakuju muj nazor, ze to bude velky zklamani a proti PS3 move propadak. No rad bych se nechal prijemne prekvapit ;)

No já se tak výhledově rozhoduji o koupi konzole. Ještě nevím jakou. A při srovnání novýho ovládání mě teda více zaujal Natal. Ale pořád si to neumim představit. U hry třeba stát kopat nebo tak. Jsem přece jen zvyklej na joistick a jeho způsob ovládání. Takže na videu mě to vícer zaujalo, ale nejsem si jist jest-li bych to využil. Ale ani nevím jest-li bych využil nový způsob ovládání u PS3. Na párty by to bylo určitě dobrý. Ale otázka druhá je v tom, že nemám v obýváku před tv místo. Na videích je před TV prázdné místo, ale kdo ho doma před TV má? Já teda moc lidí co mají ,, prázdnej" obývák neznám. Takže bych pořád např: při kopání kopal do křesla do stěny ( když je ASI! ovládání uzpůsobeno na 4m). Ale na Natalu mě nezaujalo jen ovládání hry.Na jednom videjku sem viděl, že kámoška si vyfotila šaty a poslala je druhý kámošce a ta si je na sebe nasadila. :D A viděla jak jí padnou. Takový ,,voloviny" se mě líbej. Je fakt, že to s hrama nemá nic společnýho, ale jako multimediální centrum jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na PS3 s PS Eye je několik her, který se ovládají pohybem těla, z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že tyhle volovinky vás nutí k vyzkoušení, ale brzo vás to přestane bavit, je to pouhá zvědavost

nic zajímavýho nečekám, a ty kecy toho chlapa ve videu.....škoda písmenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahá z lidí peníze xDDD by mě zajímalo jak se v tom zrovna Microsoft liší když chce měsíční poplatek za online služby včetně facebooku xD.

ale to nebudu řešit :D máš svoje zkreslený představy o Sony. Pokud u Natalu doladěj pořádně to ovládání a budou na to vycházet dobrý tituly, tak zase na chvilu pořídím xko :D, je to hodně ambiciózní projekt, a záleží jen jak se s tím poperou oni a vývojáři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(aby se gs neozval že? :))co se týče poplatku za xlive ... někde bylo řečeno že oni si nechávaj platit hlavně vývojáři her ...

a co se týče toho zbytku ... za kvalitu se platí viz třeba takový wow ... jak jsem už nekolikrát psal, xlive x psn je jako komerční hra x freeware hra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý, že nikdo nemluví o tom MS failu, který je na minulý straně :) docela zásadní věc, ale neberu v potaz to, že existuje nějakej virtuální kluk, kterej vám rozumí a odpovídá na jakoukoliv otázku (docela hudba budoucnosti :lol:), to je nahraný, tady samozřejmě šlo jen ukázat rozlišovací schopnosti, ale stejně jim to moc nežeru, po tom co se zjistilo

to by asi nedávali peníze do tak dlouhého vývoje :roll: to spíš sony tahá z lidí peníze ne? xD

dlouhý vývoj neznamená kvalitní výrobek a abys pochopil o co mi šlo, přečti si to znovu a z obecni si to (:roll:)

btw ta vaše PS vs Xbox válka je trapná, copak nepochopíte, že všechno má svoje výhody a nevýhody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý, že nikdo nemluví o tom MS failu, který je na minulý straně :) docela zásadní věc, ale neberu v potaz to, že existuje nějakej virtuální kluk, kterej vám rozumí a odpovídá na jakoukoliv otázku (docela hudba budoucnosti :lol:), to je nahraný, tady samozřejmě šlo jen ukázat rozlišovací schopnosti, ale stejně jim to moc nežeru, po tom co se zjistilo

dlouhý vývoj neznamená kvalitní výrobek a abys pochopil o co mi šlo, přečti si to znovu a z obecni si to (:roll:)

btw ta vaše PS vs Xbox válka je trapná, copak nepochopíte, že všechno má svoje výhody a nevýhody?

ano na ten fail pamatuju ... ale řekni jak bys to chtěl na videu ukázat to co chtěli ukazat oni? :)

dlouhý vývoj = hodně peněz do toho nacpat ;)

no zvláštní že ty ten war timhle příspěvkem podpouješ ;) takže FAIL xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na ten fail pamatuju ... ale řekni jak bys to chtěl na videu ukázat to co chtěli ukazat oni? :)

dlouhý vývoj = hodně peněz do toho nacpat ;)

no zvláštní že ty ten war timhle příspěvkem podpouješ ;) takže FAIL xD

vždyť jsem napsal, že šlo jen o to, ukázat rozlišovací schopnosti kamery

dlouhý vývoj = hodně peněz musíš brát s nadhledem

war určitě nepodporuju, už nejednou jsem tady dokázal, že z tohodle jsem už vyrost (vlastně jsem tohle nikdy nepodporoval a vždy jsem se pousmíval nad tím, když mi kámoši říkali jaká je Xbox sračka a naopak :)), PS sem prodal, momentálně mám Wii, přemejšlim jestli koupit Xbox (podle toho jak to dopadne s MH Frontier :)), můj předešlej příspěvek určitě k waru nijak nepřispěl, já jsem člověk co by dokázal přiznat svojí chybu stejně tak jako přiznat chybu SONY (pokud mě bereš jako PSkáře), původní post si přečti znovu a zjistíš, že jsem to pouze uvedl na pravou míru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat o jaky fail se jedna? google mi nejde :D

+

Ja si ani neviem predstavit, ako by sa take RPG malo ovladat pohybom tela, koncatin...to nie je iba sermovat mecom. Taktiez FPS...nerealne pomocou Natala. Ani basket, futbal, hokej ako ich pozname v sucasnosti - na ovladanie su potrebne vsetky tlacidla. Ja si myslim, ze to budu skor jednoduche party hry...

Nikdo te na tom nenuti hrat RPG ani strilecky ani to cos vypsal, ale hry na party a podobne kravinky od toho to nejsis je ne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych si dával pozor o čem jste psali na minulý stránce :)

snad jsi už pochopil, že nejsem tvůj nepřítel, neni třeba tohle dál řešit

Ja si ani neviem predstavit, ako by sa take RPG malo ovladat pohybom tela, koncatin...to nie je iba sermovat mecom. Taktiez FPS...nerealne pomocou Natala. Ani basket, futbal, hokej ako ich pozname v sucasnosti - na ovladanie su potrebne vsetky tlacidla. Ja si myslim, ze to budu skor jednoduche party hry...

vidíš to asi tak, jako neinformovaní lidé vidí Wii, ty taky říkaj, že si neuměj představit jak hrát fotbal a že prej u toho budou běhat a u COD že se běhá když hážeš s ovladačema...blbost

viděl bych to tak, že budeš před kamerou stát a občas zvedneš ruku nebo se zašklebíš, ale pořád budeš hrát s ovladačem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
http://www.eurogamer.cz/articles/natal-zabere-15-procent-vykonu-xboxu četli jste tenhle článek který se zminuje o tom že natál a jeho výpočty budou částečne počítany přes CPU xka a že si ukousne z výkonu xka 10 az 15procent ... podle mě tohle odradí hodně A vývojářů aby zakomponovaly natal do své hry a radeji těch 15 procent výkonu ušetří pro svůj vývoj a zakomponují jej do hry

Tak to by jedině museli ty hry vypadat jako na Wii a to se mi rozhodně líbit nebude ,, no né byli by graficky lepší ale stejně.. Si radši zahraju ten fotbal venku :D a doma nějakou mega akční střilečku xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by jedině museli ty hry vypadat jako na Wii a to se mi rozhodně líbit nebude ,, no né byli by graficky lepší ale stejně.. Si radši zahraju ten fotbal venku :D a doma nějakou mega akční střilečku xD

to říkáš teď ;) ale pak to bude jinak :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

I kdyby tato vymoženost měla stát stejně jako celý xbox tak za to rád nějaké ty peníze utratím,už se nemohu dočkat až poprvé natal spatří můj byt a vnitřek xboxu xD

this much fun :cowboy:

REAKCE: kovaraf85: ale můžeš si tu mega akční střílečku užít na natalu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu