Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

Nic ti nebrani si vzit do rukou cokoli, tudiz to budes mit jako MOVE ! Urcite pro tebe udelaj spesl game s erotikou a muzes si k tomu vzit aj mladou :D

Lenze pri PS Move su aj tlacidla - ovela sirsi a presnejsi system ovladania. V Kinect nebude velmi velky zaber hier, o narocnych hrach na ovladanie mozete iba snivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lenze pri PS Move su aj tlacidla - ovela sirsi a presnejsi system ovladania. V Kinect nebude velmi velky zaber hier, o narocnych hrach na ovladanie mozete iba snivat.

Myslis si ze M$ (tem nej komercnakum) tohle nedoslo ? :D casem vyjde novej ovladac, toho se chlapce neboj, jen nemuzou hned kopirovat od jinych ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak samozrejme.. akorat kdyz prijdou za rok s "MS-move", tak se jim budou vsichni smat. byt je to pro ne jediny vychodisko z tyhle bryndy

tak tak talijane, jinak tohle je bozi bez ovladace asi nej http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-microsoft/101498 moje mala na tom vcera vytuhla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pekně pleteš! PS3 Move je dočista okopírovanej ovladač na Wii. Nic revolučního a hlavně to znamená dokupovat příslušenství. Pokud na box potřebuješ 2 "tyčky" a budete hrát dva, tak si to spočítej kámo. MS je pro mě dost revoluční něco jako v Minority Report, konečně něco chytreho od tak příšerný firmy. V hraní máš na výběr bud hrat jen s ovladačem na gauči nebo zapojit celé tělo a to od hlavy až po patu. U PS Move budeš mávat jen a jen rukama. U Kinetict nepotřebuješ dokupovat příslušenství, což je sakra peněz, dyž se podíváš na Wii. Žádnou konzoli ještě doma nemám, ale ve výběru mám jasno a to Kinetict+Xbox360. Do rodiny to přidá hodně zábavy, malé děti budou mít pohyb a radost to ovládat. Pro PS3, jak bylo vidět na show, jsou většinou jen trapný krváky a střílečky. Vývoj her bude každým rokem dokonalejší pro Kinetict a rozhodně to má před sebou velkou budoucnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

natal oproti move je doplněk ... move se snaží uplně nahradit siaxis a ds3

navíc natal když si to vezmeme je začátek něčeho co se bude používat všude ... a taky hlavně ve spojení s dokonalejší technologií 3D které časem budou (nemyslím ty pocity z 3D ale plné 3D se 3mi rozměry)

co se týče konference ... do 3k natal určitě kupuju ... taky díky ovládání NXE a party play ... singl bude stále na gamepadu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pekně pleteš! PS3 Move je dočista okopírovanej ovladač na Wii. Nic revolučního a hlavně to znamená dokupovat příslušenství. Pokud na box potřebuješ 2 "tyčky" a budete hrát dva, tak si to spočítej kámo. MS je pro mě dost revoluční něco jako v Minority Report, konečně něco chytreho od tak příšerný firmy. V hraní máš na výběr bud hrat jen s ovladačem na gauči nebo zapojit celé tělo a to od hlavy až po patu. U PS Move budeš mávat jen a jen rukama. U Kinetict nepotřebuješ dokupovat příslušenství, což je sakra peněz, dyž se podíváš na Wii. Žádnou konzoli ještě doma nemám, ale ve výběru mám jasno a to Kinetict+Xbox360. Do rodiny to přidá hodně zábavy, malé děti budou mít pohyb a radost to ovládat. Pro PS3, jak bylo vidět na show, jsou většinou jen trapný krváky a střílečky. Vývoj her bude každým rokem dokonalejší pro Kinetict a rozhodně to má před sebou velkou budoucnost.

Jo Kinect je asi ve finale levnejsi , zalezi kolik vas hraje samozrejme, ale oficialne cena jeste ani nepadla takze zbytecny resit.

Jo je okopirovanej, neni to revoluce ale co se snazim rict je, ze se da pouzit u vice typu her jak uz tu bylo receny, protoze furt ma clovek tlacitka,plnej vykon konzole a ovladac je daleko presnejsi a pritom se clovek jeste hybe, i kdyz zrovna nebeha na miste.........

Pro PS3 nebyli predstaveny jen krvaky a strilecky to ses asi spatne koukala, budou tam stejny sporty jako na Wii i Xboxu naopak Xbox ma spis vice FPS strilecek nez PS3. Kinect je zajimavej ale nejsem presvedcenej o tom ze to bude krome party her,pripadne zavodu pouzitelny, coz Move je.

natal oproti move je doplněk ... move se snaží uplně nahradit siaxis a ds3

navíc natal když si to vezmeme je začátek něčeho co se bude používat všude ... a taky hlavně ve spojení s dokonalejší technologií 3D které časem budou (nemyslím ty pocity z 3D ale plné 3D se 3mi rozměry)

co se týče konference ... do 3k natal určitě kupuju ... taky díky ovládání NXE a party play ... singl bude stále na gamepadu :)

Nikdo nerek ze Move nahrazuje DS3 ani to neni jeho cilem, je to stejne jako Kinect - pohybovej doplnek tzn. muzes nemusis.

Natal jako takovej je urcite neco co bude v budoucnosti, ale nejsem si jistej jestli to technologie xboxu dokaze v soucasnosti na takovy urovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavorka: ze bude vychazet update pro hry je snad jedine dobre ne? Porad je muzes hrat s DS3 a pokud budes mit Move, muzes je hrat i s nim. To u Xboxu je par her specialne pro NATAL a ostatni to nepodporujou. (a jeste jsou to takovy blbinky kterejch i na PS3 bude urcite dost :) )

Jahoda: U golfu odezva byla, ale u toho kouzelnika co byl pred nim odezva byla minimalni. Uvidime, jak to ve finale bude :)

Nechci vyvolavat zadnej FLAME, jen pisu svuj nazor :)

( Pokud MS natal nejak vylepsi, coz urcite ano (treba nejake ovladace) , mohl by byt super :) )

Crackhead: s tim souhlasim, ale prozatim jsou na Natalu jen blbinky :), nejaka bojovka by na tom byla ale urcite lepsi nez na Move :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavorka: ze bude vychazet update pro hry je snad jedine dobre ne? Porad je muzes hrat s DS3 a pokud budes mit Move, muzes je hrat i s nim. To u Xboxu je par her specialne pro NATAL a ostatni to nepodporujou. (a jeste jsou to takovy blbinky kterejch i na PS3 bude urcite dost :) )

Jahoda: U golfu odezva byla, ale u toho kouzelnika co byl pred nim odezva byla minimalni. Uvidime, jak to ve finale bude :)

Nechci vyvolavat zadnej FLAME, jen pisu svuj nazor :)

( Pokud MS natal nejak vylepsi, coz urcite ano (treba nejake ovladace) , mohl by byt super :) )

No, myslim, ze na to delat nejaky zavery ohledne kvality her pro natal je trochu brzo, natal vyjde nekdy v listopadu (pokud teda vim), coz je jeste dost casu...nehlede na to, ze nejaky bojovky na zpusob tekkena, by mohli v klidu natal podporovat a nemyslim si ze by to byla nejaka blbinka....kazdopadne at uz se bavime o move nebo o natalu, tak je jasny, ze takovy pecky jako s gamepadem si s tim nezahrajem, alespon prozatim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry jsou ve vývoji, nebudou hned 4. listopadu při vydání hned pecky to je jasné, chce to chvíli čas a EA nebo Ubisoft a atd.. něco vymyslí, chce to počkat na vychytávky a recenze ukážou co je lepší teď podle videí můžete jen hádat. Myslím že takové Be a Pro NHL např. jako brankář by bylo super uvidíme. A ještě jsem si všiml že odezvy jsou jak kde a u které hry, jsou rozdílné, chce to testy a jak se doladí, za zkoušku to stojí a kdo nechce ať nechá být a chopí se dál gamepadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já natal budu kupovat jedině pro blbinky ... pro HC hry mám gamepad ... a za natal ho měnit nebudu to radši bez natalu

u xboxu je místo pro HC hráče dost ... natalem chtěl MS nalákat ten zbytek ... navíc wii jsem měl cod4 nebyl špatnej ale na gamepad to nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30446-14687155244565_thumb.jpg

Chápu to dobře, že kinect půjde jen k slim verzi?!?! Jestli ano tak u mě MS končí. A ať mi nikdo nevykládá že museli udělat vlastní konektor a nemohli to táhnout přes USB! To chtějí zase dolovat prachy, díky kinectu i z těch co už XBOX mají?!

//Zase pravda že cena nebude v bundle packu ak vysoká, ale i tak je to podraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já natal budu kupovat jedině pro blbinky ... pro HC hry mám gamepad ... a za natal ho měnit nebudu to radši bez natalu

u xboxu je místo pro HC hráče dost ... natalem chtěl MS nalákat ten zbytek ... navíc wii jsem měl cod4 nebyl špatnej ale na gamepad to nemá

To si naozaj myslis, ze napr. CoD4 by sa dalo hrat Natalom? :D Na Wii si to ovladal tlacidlami a o to prave ide. Natal bude tak dobry iba na infantilne jednoduche hry, atd. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem už napsal, na wii jsem hrál cod4 ... bylo to fain změna ... ale jak říkám na gamepad to nemá navíc hrál jsem to zvlášt- žádnou zbraň s tou to bylo ještě horší

EDIT: navíc jestli budou nějaké pomůcky, třeba gun ... tak by se to dalo nějak udělat aby se dalo hrát nějaký to FPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si naozaj myslis, ze napr. CoD4 by sa dalo hrat Natalom? :D Na Wii si to ovladal tlacidlami a o to prave ide. Natal bude tak dobry iba na infantilne jednoduche hry, atd. :D

a ty si nejakej chytrej ze to vis tak dopredu...pred 5 lety nikdo ani neuvazoval o natalu a ted?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty si nejakej chytrej ze to vis tak dopredu...pred 5 lety nikdo ani neuvazoval o natalu a ted?

Logika mi tak hovori :D Ak ten natal nebude kombinovany s nejakym ovladacom s tlacidlami, tak FPS nema ziadnu sancu a takisto FIFA, NHL, NBA a mnoho dalsich zanrov ako ich pozname teraz so vsetkymi funkciami. Pohybom koncatin to vsetko ovladat nie je mozne!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logika mi tak hovori :D Ak ten natal nebude kombinovany s nejakym ovladacom s tlacidlami, tak FPS nema ziadnu sancu a takisto FIFA, NHL, NBA a mnoho dalsich zanrov ako ich pozname teraz so vsetkymi funkciami. Pohybom koncatin to vsetko ovladat nie je mozne!!!

samozřejmě ... tak hlasem :D FIRE! FIRE! ... RELOAD!! ZOOM!!! AND ... FIREEEEE!!!!! xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logika mi tak hovori :D Ak ten natal nebude kombinovany s nejakym ovladacom s tlacidlami, tak FPS nema ziadnu sancu a takisto FIFA, NHL, NBA a mnoho dalsich zanrov ako ich pozname teraz so vsetkymi funkciami. Pohybom koncatin to vsetko ovladat nie je mozne!!!

z jakyho duvod u to neni mozny budes hrat fifu a kdyz se to bude ovladat hlasem a telem neni problem zarves si nahrajes atd...myslim fifu ala be a pro....a proc by nemohlo byt FPS???hlavne to beres se soucasnyma moznostma natalu a ne napriklad budoucima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu