Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kinect je ještě stále v betaverzi..Pořád je tam co dodělávat. Pokud se ke Kinectu např. otočíte za hry zády, snímače si s tím neporadí a Váš Avatar zmizí. V momentě kdy se otočíte nazpět se Avat, ale znova objeví. Jde o to, že Kinect snímá několik bodů na těle a podle toho i reaguje, pokud se tedy k němu otočíte, Kinect to bere, že jsou klouby ve špatné poloze. Snad by to mělo být taky do vydání opraveno. Jinak nečekejte na Kinect hry typu Gears of War, protože si bere polovinu operační paměti Xboxu...Snad někdy v budoucnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nečekejte na Kinect hry typu Gears of War, protože si bere polovinu operační paměti Xboxu...Snad někdy v budoucnu..

Tak ja si ani neviem predstavit ovladat strielacky takehoto typu pomocou cisto Kinectom, aj keby operacna pamat bola dostacujuca :D Na taketo hry je potrebny gamepad, na pohyb treba joystik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dřív, ještě když měl Kinect počítat všechno sám (měl na to hardware), tak by to prý jinak bralo 20% výkonu, ale kvůli snížení odezvy nakonec vše počítá sám xbox. Snad to moc nebude vadit.

xstanax : dřív se myslím spekulovalo o tom že bude možné přidat podporu pro kinect do starších her, ale protože se výpočet přesunul na samotný xbox, nebude to prý možné, protože ty hry už na to nemusí mít rezervu a xbox by to nemusel utáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

pokud si chcete zkusit Kinect tak:

- 15.-17.10 Praha - Obchodní centra Anděl, Černý Most a Arkády

- 18.10 Brno - showroom Czech Computer

- 21.-23.10 - Bratislava - Polus

- 22.10 Praha - Noc Reklamožroutů

viz http://www.xboxweb.cz/clanek/novinka/9825-kinect-road-show.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se snažím pohledat na fóru, ale zatím jsem odpověď nenašel.

Původně jsem měl za to, že ke Kinectu automaticky dostanete i hru Kinect Adventures. Že je jednoduše součástí balení. Ale co jsem koukal včera na Alzu, tak o ničem takovým nepíšou a naopak to vypadá, že v krabici bude jenom samotnej Kinect a jakoukoliv další hru už si člověk musí dokoupit.

Může tady někdo potvrdit jak to teda je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 radim98 : Bohužel nebude, kompletní hlasové ovládání, třeba i anglicky, bude v evropě při zavedení deaktivováno, právě kvůli lokalizaci. Ted ti neřeknu kdy, ale v průběhu roku 2011 budou jazykové sady doplněné.. takže ano, řekneš "Xbox zastav video!" ale ne hned jak to vybalíš z krabice.

2 Cassper: Adventures je v každém balení s kinectem, ovšem je velmi limitované množství kartiček s DLC kodem, díky kterému si můžeš stáhnout ještě unikátní dopňkové úrovně, to je to o čem se stále mluví. Takže se není čeho bát základní krabicové DVD bude vždy...

Edit. Ted koukám na tvůj podpis :D Tebe stejně DLC nemusí zajímat :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, DLC jde mimo mě :) ... Mě jen šlo o to, jestli prostě v tom balení Kinectu bude nějaká hra (a ty adventures vypadají výborně) aby to člověk hned mohl vyzkoušet :)

EDIT: Možná jenom upřesnění. Kinect Adventures jsou v každém balení SAMOSTATNÉHO Kinectu, nebo v každém balení XBOX360 + Kinect ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na inom fore jeden uzivatel uviedol:

Jesenny "Kinect" Dashboard update nespusti napalene DVD!

"Chystany Dashboard update v sebe obsahuje novu ochranu, ktora vam namiesto spustenia napalenej hry vypise len "This disc is unreadable"! Potvrdzuju to uzivatelia na roznych svetovych forach. Preto neodporucam instalaciu tohto update, ktory ma podla neoficialnych sprav vyjst uz zajtra 26.10.2010."

Uz sa to vraj potvrdilo pre Fable III a konkretne s betou DB 12606.

je dost mozne, ze nastastie je to len problem Fable 3, kde su vraj pre spustenie potrebne Avatar postavicky, ktore novy beta dashboard este nema. tak uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na inom fore jeden uzivatel uviedol:

Jesenny "Kinect" Dashboard update nespusti napalene DVD!

"Chystany Dashboard update v sebe obsahuje novu ochranu, ktora vam namiesto spustenia napalenej hry vypise len "This disc is unreadable"! Potvrdzuju to uzivatelia na roznych svetovych forach. Preto neodporucam instalaciu tohto update, ktory ma podla neoficialnych sprav vyjst uz zajtra 26.10.2010."

Uz sa to vraj potvrdilo pre Fable III a konkretne s betou DB 12606.

je dost mozne, ze nastastie je to len problem Fable 3, kde su vraj pre spustenie potrebne Avatar postavicky, ktore novy beta dashboard este nema. tak uvidime..

No tak to je dovné. Já mám jak flash, tak už "dohrané" fable III. Dokonce jsem za něj dostal i oblečení pro Avatara a hraju vesele dál. A mám novej beta dash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu