Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no. nejdřív přes net, ale když mi ve všech obchodech řekli, že ho nikde nemaj, nebo že bude naskladněn až začátkem prosince, tedy i s dopravou +- měsíc, zašel jsem do electroworldu a za 3900,- jsem si ho zval hned s sebou domů. Jasně, bylo to a ++ 300 - 400,- víc než stojí i s poštou na netu. Chvíli jsem litoval, že jsem si ho koupil, a nepočkal. Ale po rozbalení a uvedení do provozu, vem těch pár stovek čert. Fakt to stálo za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat... bydlím v bytě... :-D před televizí mam okolo 2,5m volna... myslíte... že mě to bude snímat?? Má cenu si kinect pořizovat??

Ano Kinect tě zvládne snímat přibližně už z 1 m :) Ale čím jsi dál tím je to přesnější , nejideálnější jsou nějaký ty 2 m :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat... bydlím v bytě... :-D před televizí mam okolo 2,5m volna... myslíte... že mě to bude snímat?? Má cenu si kinect pořizovat??

Tych 2,5 m by aj stacilo, ale skor ci ta take Kinect hry lakaju. A este u mna aj pri stoji pohlad na TV z vrchu, kde by to chcelo stred obrazovky do vysky oci. Takze mne Kinect na hranie osobne nic nehovori.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste si to. A změníte názor. Pokud někdy někdo říkal něco o "lagách" a to, že je to pomalejší, tak jsem si toho dneska opravdu nevšim. Tak vás to vtáhne do hry, že těch pár milisekund fakt neřešíte. A taky jsem neměl monitor ve výšce očí, a nevadilo to. Opravdu. Pokud budete mít tu možnost. Jděte do toho aspoň někde v obchoďáku jako test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau jsem uplna lama co se tyce Xboxu. Chci ho koupit prave kvuli Kintecu. Daji se stahnout kintec hry a hrat je vypalene? Chci si koupit ten zakladni kit XBOX + Kintec. Nevite jake je v tom mechanika a zda se udelat flash? Kdyz udelam flash tak nemuzu na live , takze pred tim nez chci na live tak to zase musim flashnout zpet? Jinak htal uz nekldo Dance centrall? Mam ji objednanou a nechci vyhodit 999 Kc za blbost. Diky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky jsem neměl monitor ve výšce očí, a nevadilo to.

:D Pises, ze to hras na monitore, takze si od nejakeho 24" monitora na 2 metre? Nie je bohvieco...Dalej co sa tyka vysky obrazovky, tak predpokladam, ze mas monitor na PC stole, dokonca ho niekto ma este aj na podstavci a TV "zvykne" byt na TV stoliku, ktory ma vysku 40-60cm od podlahy. Tak porovnavas neporovnatelne. Ja 42" FullHD LCD TV mam na TV stoliku a ked stojim od TV na 2 metre, tak ten pohlad dole mi vadi, pretoze ked sedim, tak mam vysku stredu obrazovky vo vyske oci ako ma presne byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano hry se dají hrát i vypálené. Pokud budeš kupovat novější verzi xboxu - černej oznašenej např jako XBOX S, nebo slim, nebo prostě novej xbox, tak ten zatím flashnout nejde (pokud jsem opět nezaspal :D) takže je zatím jedno jaká v tom je mechanika. Pokud chceš hrát vypálené hry, tak bych doporučoval kopit nějakej sarší xbox, třeba tady na forku a k němu jen kinect. Pujde flashnout. Jediná nevýhoda je ta, že má o jeden kabel víc (elektriku - tu u nového xbox S nepoteřbuje kinekt). A pokud si flash představuješ jako že nahraješ soubor a je flašnuto a pak zase nahraješ jeden a je to zase normálka a jdeš na live, tak tak to bohužel není, flash ti udělá flasher za dejme tomu 500 - 1000,- a pokud to budeš chtít vrátit (což jsem do včerejška ani nevěděl že de) tak si budeš muset tuto sumičku připravit ještě jednou (nejspíše) takže to dobře promysli, jestli chceš být OFFLINE ale hrát hry s pořizovací cenou jednoho DVD DL (+- 30,-kč) nebo budeš chtít hrát online, platit LIVE účty a kupovat hry. Spousta lidí to řeší tak, že mají jednu konzoli pouze online a druhou pouze offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouze jsem testoval na monitotu. A ano, měl jsem ho na podstavci o výšce asi 60cm. Monitor 21" a vyblbnul jsem na 2 a půl hodiny.Prava, občas jsem musel něco luštit a popojít si kousek dopředu. Počítám, že až to napojím na projektor, a šoupnu na zeď a budu mít obraz o výšce 1 metr, tak to bude něco jiného, ale i takhle to bulo super zapařeníčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat... bydlím v bytě... :-D před televizí mam okolo 2,5m volna... myslíte... že mě to bude snímat?? Má cenu si kinect pořizovat??

já mam doma něco malinko přes 3 metry. Ted jsem to měřil. A mám to jen tak tak. Takže být tebou bych to pořádně promyslel. a nebo zkusil vymyslet jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s Kinectem problém a snad mi tady někdo pomůže. Přinesl jsem si ho domů, zapojil do zadní zástrčky ke svýmu starýmu Xboxu (viz podpis). Vložil dodávané Kinect Adventures a řeklo si to o patch. Ok. Patch proběhl rychle, potom reset a potom ještě asi ten patch znova rozbaloval či co. ... U tý rozdvojky do USB svítí zelený světýlko, takže šťáva do Kinectu jde. ... Pouštím hru. ... A hláška, že potřebuju Kinect abych ji mohl hrát. A max. mě to tak tu hlášku ukazuje pořád dokola a nebo můžu vyskočit do Dashboardu. ... Co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cassper: pokud jsi opravdu updatoval na nejnovější dash, tak skus vyměnit usb. Xbox má 3. Třeba o hned nebude problém kinectu. A pokud ani to nepomůže, zkus zapátrat na netu a stáhnou ovladač pro win, a zkus, jestli to pojede aspoň tam.

m0406: patch se ti stáhne přímo ze zařízení. žádnej live ani nic takového připojova nemusíš,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tom updatu ze hry Kinect Adventures jsem měl dash 12413. ... Stáhnul jsem si teda 12611 ze stránek http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-updates/7127-xbox-360-kinect-dashboard-update-2-0-12611-0-avatars-download-final-version.html . Nahrál na USB a instaloval. ... Instalace skončila jakousi chybovou hláškou E71 ?? A blikalo jedno červený světlo na RROD. ... Xbox jsem restartnul a najel v pohodě, jen na mě vybaflo nějaký demo jak xbox ovládat a takový blbosti. Podle system info je nyní dash 12611. ... Jenže v system nastavení Kinectu je "sensor disconected" a přitom před tím updatem dashboardu (ale potom updatu ze hry) tam bylo jako že ok, detekce hlasu OK a tak. ... Takže spíš jsem se dostal zpátky mi přijde :(

Jo a podle manuálu by se měl v mém xboxu připojovat Kinect pouze do zadního USB, ne do těch předních (mimochodem i to jsem teď zkusil a bez výsledku)

Tak ještě edit. Podle internetu by na Kinectu měla svítit zelená kontrolka. Ale mě nesvítí. Ani červená, ani nebliká, nic. Prostě tma :( ... A přitom na tom USB kabelu co vede do XBOXU zelená svítí, takže proud tam jde. Ale přímo na Kinectu nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem co se snažili pomoct se hluboce omlouvám a zároveň je ujišťuju, že jdu vrátit maturitní vysvědčení. ... Já měl rozpojenej ten USB kabel, takže do Kinectu jako takovýho šťáva nešla. ... Už jsem to zprovoznil, samo si to nainstalovalo další update a zahrál jsem si. ... Mimochodem, myslel jsem, že jsem trénovanej sportovec, ale po 20ti minutách mě pěkně bolí nohy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 metry budou podle mě málo. To je tak spodní hranice např pro hry, co se ovládaj jen rukama jako je např JOYRide. Já jsem měřil kde se asi tak pohybuju pomocí metru a vyšlo my, že nejlepší je plus mínus 3 metry. Blíž už je to na prd. Ideální by byl eště krok zpět, ale to bych hrál ze skříně :D Ale třeba je to i tím, kam postavíš senzor. Podle mě to bude dost věda, kam to píchnout aby to bralo v místnosti s vybavením vše, tak jak je potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zepta hrajete ekdo ty paleny hry na kinect,a hrajete je patchnuty?Mam mechaniku benq flash 1.61 db8955 chci se zeptat kdyz dam db 12611 pujdou me paleny hry,a budu muset pathovat ty hry na kinect?dekuji

Jestli si patchoval do ted tak je patchni ja to dělám taky načtou se i na starym DB ještě nebudu novej updatovat až budu mít kinect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu