Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím všechny, prošel jsem si celé téma a asi jsem lama a nedokážu si vyvodit nějaký závěr. Proto se zeptám. Mám xbox s mechanikou Lite-on a flashem L1.1 a dashboard 2.0.9199.0. Nyní nemám jakýkoliv problém s pálenými hrami, stáhnu vypálím v Img...nu a hraju. Na LIVE nechodím a nemám xbox ani připojen k netu (pouze offline).Samozřejmě po začátku prodeje Kinectu bych ho chtěl taky a tak ty otázky.

1) Je možné hrát Kinect hry bez updatu dashboardu (samozřejmě s připojeným Kinectem)?

2) Jdou na mém starém dashboardu hrát hry s novou ochranou (wave 9)?

3) A tedy co jsem pochopil z celého tématu. Pokud budu chtět hrát kinect hry musím updatovad dashboard a poté se mi u her s wave 9 začne objevovat nějaká chybová hláška a hra nepůjde, chápu to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, prošel jsem si celé téma a asi jsem lama a nedokážu si vyvodit nějaký závěr. Proto se zeptám. Mám xbox s mechanikou Lite-on a flashem L1.1 a dashboard 2.0.9199.0. Nyní nemám jakýkoliv problém s pálenými hrami, stáhnu vypálím v Img...nu a hraju. Na LIVE nechodím a nemám xbox ani připojen k netu (pouze offline).Samozřejmě po začátku prodeje Kinectu bych ho chtěl taky a tak ty otázky.

1) Je možné hrát Kinect hry bez updatu dashboardu (samozřejmě s připojeným Kinectem)?

2) Jdou na mém starém dashboardu hrát hry s novou ochranou (wave 9)?

3) A tedy co jsem pochopil z celého tématu. Pokud budu chtět hrát kinect hry musím updatovad dashboard a poté se mi u her s wave 9 začne objevovat nějaká chybová hláška a hra nepůjde, chápu to správně?

1) Není to možné

2) Wave 9 ti nepůjde na starém DB

3) Wave 9 ti nepůjdou tak ani tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

o Kinectu vše přečteno a prosím o potvrzení následujícího:

mám Xbox Elite + flash na iExtreme 1.51 - používám pouze offline. Doposud používám 360 waves patcher na downgrade wave na wave3, vypálím img burnem a funguje. Zajímá mě jestli když updatuju dasboard na dasboard vyžadovaný Kinectem, jestli mě všechny pálené hry, které mě doposud fungovali pojedou i nadále. Navíc jestli dokáže 360 waves patcher opěř patchnout hry na Kinect, tak jako hry s wave 4, popř. jaký je postup rozjetí stáhnutých her na Kinect s výše uvedeným FW.

Děkuji za odpověď

t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2skorpys Nemáš úplně pravdu, Wave 9 na posledním DB běží, ale záleží pak na další úrovni zabezpečení což je tolikrát probírana AP2.5

Např Kinect hry jsou wave9 a není snimi problém.

Máš pravdu, zkusil sem Dance Paradise a to je prý wave 9 a jde no. AP2.5 má zatím teda pouze AC:Brotherhood a Fable3, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi... dnes jsem si byl zamluvit kinect v JRC... a trochu mě zarazilo... že prý na starší xbox360 je potřeba adaptér... který není součástí balení... a musí se platit zvlášť... cca 1000 Kč... není to kravina?? + menší dotaz... na banutej xbox kinect půjde že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo JRC mazec :D Byl sem se tam ptát na Kinect 13.11. a vysmáli se mi tam, že prej jen na předobjednávku a že ho nikde jinde neseženu :D Tak sem zašel ve stejným obchodním centru do Datartu a Kinect samozřejmě měli :X Fail.

A napájecí kabel na starší xboxy tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to hustě, tohle video se mi fakt líbí
.

Naozaj sa ti to paci? :D Ten strnuly pohyb...cim pridava plyn, cim brzdi? Naklananim? Dufam, ze aj sediet je mozne pri tom ovladani, pretoze hrat to 2 hodiny v kuse - neviem, neviem...

Ani volant s radiacou pakou nema na Kinect :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu