Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jack & Daxter - problem


Jim Beam

Otázka

Tka zase pisu. Stahl sem si tuhle hru a v pohode hraju. Jenomze sem se dostal do jedny casti a hra se pokazdy sekla a vyplo se mi PSP tak si rikam spatna verze. Stahl sem snad secky co sou tady na forku i patchnuty a delalo to stejne. Prevedl sem to jak do .ISO tak do .CSO ale delalo to porad. tak si rikam asi spatnej save tak sem vymazal save a ze to zahraju znova. Jenomze tedka mi to dela hnedka ze zacatku :( poradte pls co bych mohl delat credity i thanks samozdrejmosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A nastavit VSH menu jsi zkoušel? (M33 driver). Mě teda přijde dost divný, že se ti to seklo uprostřed hry...

A teď když se ti to seklo na začátku jsi taky zkoušel víc verzí?

jasny prehazoval sem mezi M33 a tim N960 a zkousel sem o5 ty stejny. Rikal sem si ze by to mohlo bejt nakym nastavenim v recovery menu pac sem si tam prenastavoval neco ale i kdyz to dam do puvodniho stavu tak se nic nedeje. Stahuju tedka z torrentu tak uvidim. A zacinaj zlobit i Wormsi z niceho nic mi nesel nahrat profil hazelo to ze to je corrupted a i kdyz sem prekopiroval znovu hru i zalohovanej sejv tak to nejde :(. Asi muj milacek dosluhuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu