Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozbitý displej .... nový problém !


Daxter

Otázka

Zdravím, mám malej problém, nedávno mi na námraze podjela noha a hodil jsem pěknou tlamu. Bylo to sice komické, ale bohužel pro mě jsem spadl zrovna na boční kapsu ve které jsem měl iTouch. Ipod sice přežil, ale chcíplo několik pixelů, nemám moc kvalitní foťák, ale snad z toho půjde pochopit co mám na mysli ( takové ty fleky na pravé straně )

http://s2.imgupload.cz/img/--/140446/eLxzw/Fotografie0099.jpg

chci se zeptat, jiná možnost než koupit novej displej mi asi nezbývá že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ne... Já teda nevim jakou máš generaci iPoda... U 1G je to celkem složitý, u 2G/3G je to o dost lehčí ...

smůla pro mě :( mám 1G, no, nevím, novej displej už se asi nevyplatí, takže raději prodám a koupím nového poda

omlouvám se za DP, ale mám nový problém, to poškození se zničeho nic zvětšilo a pochcípaly další pixely, nevíte čím to je ? popřípadě, kolik by stála oprava přibližně ?

refresh, nikdo neví ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to domino efekt, bezny u LCD displejov poskodenych narazom, proste sa to robi samo, pripadne velmi malym tlakom na tie okolite miesta

aha, díky moc za vysvětlení, holt, asi to zanesu do Applu ať mi tam hodí nový displej, jestli se to vůbec ještě vyplatí za ty prachy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže, dneska jsem se podíval a zjistil, že jedna čára chcíplejch pixelů částečně zmizela, takže to vypadá, že to není trvale poškozeno, nejde s tím něco udělat krom výměny displeje ? něco jako je ten program na psp co spraví mrtvé pixely ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže, dneska jsem se podíval a zjistil, že jedna čára chcíplejch pixelů částečně zmizela, takže to vypadá, že to není trvale poškozeno, nejde s tím něco udělat krom výměny displeje ? něco jako je ten program na psp co spraví mrtvé pixely ?

Do apple určitě Ne :D 1g se dá sehnet teď levně a navíc display stojí taky dost a sám bys výměnu asi nezvládl, je u 1g náročná celkem .. Radši to prodej, někdo si s tím pak určitě poradí..

Když se tu píše o tom dysplei mám problém s dotytovou vrstvou pujde to opravit ?

http://aukro.cz/item885048566_iphone_8gb.html

Nová dotyková plocha - je spolu i s displayem bohužel (neprodává se rozděleně) .. A nejlevnější na tuhle generaci jsem na eBay koupil za 2k a výměna se povedla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Do apple určitě Ne :D 1g se dá sehnet teď levně a navíc display stojí taky dost a sám bys výměnu asi nezvládl, je u 1g náročná celkem .. Radši to prodej, někdo si s tím pak určitě poradí..

ok, díky

To neprodas ani kdybys chtel....kdyz to je namrdly....

hmm, a proto se mi už ozvali 3 lidi že to koupí že ?

Ne, tohle je HW zalezitost. A do Apple to nenos, budes platit silenej ranec za opravu. Bud se s tim nauc zit nebo to prodej, anebo kup displej a nech si to od nekoho opravit (nebo si to oprav sam), vyjde te to na MNOHEM MNOHEM levneji.

ok, díky asi prodám

SRy za DP, nějak jsem to zblbnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu