Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2 fat a Free McBoot


Recommended Posts

Zdravim lidicky,mel bych par otazek,mam asi pul roku novy Plastation 2 fat SCPH 90004,je v zaruce,tudiz nechci do nej davat chip ale mam pujcene Swap Magic,cetl jsem nekde na netu,ze se da nainstalovat Free McBoot na memorycard a pomoci toho se daji spoustet palene hry ale taky jsem se docetl,ze Free McBoot nejde nainstalovat na model 90004.Je na tom neco pravdy nebo existuje jeste nejaka moznost,jak hrat palene hry bez chipu a Swap cd?A jeste jedna moznost,k cemu jsou usb porty na pleyaku,muzou slouzit i na Flasku?Zkousel jsem ji napojit ale nic,musi se nejak rozchodit usbcka?Diky moc za kazdou radu.Snad me tu nikdo neodsoudi za hloupe otazky :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USB port sa da vyuzivat na pripojenie napr. klavesnice alebo mysi (napr. Dirge of Cerberus FF VII podporuje klavesnicu+mys), pripadne napr v GT4 si mozes ulozit screenshot na flashku. alebo spustat filmy, hudbu, obrazky napr. cez SMS player.

a este je par moznosti ako vyuzit usb port, napr nabijanie :D alebo zalohu savov z karty na flashku napriklad.

ale s tym mcbootom ti nepomozem, nevyznam sa, nemam :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu