Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[KONCEPT] iPhone/iTouch Topic pro začátečníky-zatím ve výstavbě


<^KeNnY^>

Recommended Posts

Hoj, napadlo mě, že udělám topic, kde budou uplně ty základní věci, který se týkají iTouche a iPhone. Jako je restore, update, jailbreak, novinky o firmwaru, app a jejich instalace, DFU mode, iTunes, SIMUnlock, verze a rozdíly mezi nima ... Napadlo mě to, protože to tady někdo hledal :D a navíc momentální FAQ je spíš jeden velkej topic s návodama na jailbreak a SIMUnlock, já by jsem se tady chtěl zaměřit spíš na to, co to je a k čemu to je ... tak pište jestli to má smysl :)

15.1.- Tak jsem se do toho dal ... tohle samozřejmě neni konečný obsah ...

iPhone/iTouch Topic pro začátečníky

OBSAH:

  • Verze
    • iPhone
    • iPod Touch

    [*]Firmware

    • Restore
    • Update
    • Jailbreak
    • SimUnlock
    • DFU MODE

    [*]iTunes

    • K čemu to je?
    • Použití
    • iTunes Store

____________________________________________

Verze

iPhone

picture.php?albumid=373&pictureid=2048

  • WIFI
  • 4/8/16 GB
  • 128 MB DRAM
  • Bez GPS a kompasu
  • Je možný plnohodnotný jailbreak
  • 2MPix fotoaparát

picture.php?albumid=373&pictureid=2049

  • WIFI
  • 8/16 GB
  • 128 MB DRAM
  • GPS
  • Chybí kompas
  • Je možný plnohodnotný jailbreak
  • 2MPix fotoaparát

picture.php?albumid=373&pictureid=2050

  • WIFI
  • 16/32 GB
  • 256 MB DRAM
  • GPS
  • Kompas
  • Je možný plnohodnotný jailbreak, až na nejnovejší typy, které se nedají rozeznat
  • 3MPix fotoaparát

iPod Touch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to pomůže hodně lidem. Já si dneska donesla novej Touch (nikdy jsem neměla Touch ani iPhone) a dalo mi celkem práce všude vše najít (převážně jiné stránky - na CF se nenachází téměř nic z toho). Sice pro mě už to teďka nebude, protože už jsem si vše našla, ale přesně takový topic tu podle mě chybí. Prostě něco jako je PSP pro začátečníky. Spíš se podle mě zaměřit na první kroky, které člověk má udělat když si přinese nový Touch/iPhone. Jak se synchronizují věci, iTunes atd. Prostě úplnej začátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se bude hodit.....doufam ze bude rychle za par dni mi ma prijit iPhone 2g...

Momentálně nemam moc času pouštět se do něčeho takovýho, protože je konec pololetí, takže dneska obhajoba závěrečný práce, zejtra pololetka z matiky, v pátek děják ... ale myslim, že o víkednu to bude hotový ;) doufám, že to bude stačit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu