Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vybrat externi disk


Daniel.H.

Otázka

Zdravim vsechny 8) Chtel bych si koupit k Wii nejaky externi disk, ale v te zaplave produktu na nasem trhu nejak nevim, podle ceho bych mel vybirat. Nektere disky vyzaduji zapojeni soucasne do dvou USB konektoru a nejsem si jisty, jestli by napriklad tento typ disku sel do Wii zapojit, protoze se vsude uvadi, ze disk se ma zapojovat do USB portu, ktery je blize k okraji Wii. Taky by me zajimalo, jestli je lepsi mit disk, ktery ma sve napajeni, nebo disk, kteremu staci jen USB port. Uvitam vase rady a zkusenosti :) Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Koupil jsem tento ex.USB disk Samsung S2 Portable 320GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007H24A000M13

!!!!!VŮBEC se nebavil s WBFS Manager po několika pokusech jsem to vzdal a šel zpátky do alfy. Chlapi v alfě po 1,5hod zkoušení se shodli, že to nejde.

Tak mi nabídli tenhle Apacer AC202 320GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007H24A000SOW a ten jede jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim vsechny 8) Chtel bych si koupit k Wii nejaky externi disk, ale v te zaplave produktu na nasem trhu nejak nevim, podle ceho bych mel vybirat. Nektere disky vyzaduji zapojeni soucasne do dvou USB konektoru a nejsem si jisty, jestli by napriklad tento typ disku sel do Wii zapojit, protoze se vsude uvadi, ze disk se ma zapojovat do USB portu, ktery je blize k okraji Wii. Taky by me zajimalo, jestli je lepsi mit disk, ktery ma sve napajeni, nebo disk, kteremu staci jen USB port. Uvitam vase rady a zkusenosti :) Diky.

hale ja mam taky extertni HDD 320gb a mam tam na dve usb nic jineho stim neni takze se nemusis bat ze kdyz tam budes mit dve usb jen pres jedno to jde zapojit (aby byla videt data :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hale ja mam taky extertni HDD 320gb a mam tam na dve usb nic jineho stim neni takze se nemusis bat ze kdyz tam budes mit dve usb jen pres jedno to jde zapojit (aby byla videt data :D)

Super, hlavne tohle jsem chtel vedet. Dekuji vsem za reakce a jdu teda neco vybrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele hexi, ja mam ten paskvil taky ale ser.. stve me ze kdyz ho frknu do pc tak von tam ma nejakou particii a na ni nejake blbosti. Jinak uz i flasky to maji, ze tam je program nevim na jakyho certa. Neda se to nejak vymazt a udelat jeden hdd bez blbosti.Nezkousel s to?

Vim presne co myslis...ten obsluzny soft co dodavaji na disku k zalohovani... premyslel jsem o tom jak se toho zbavit ale nabyvam dojmu ze to neni primo na tom disku fyzicky... ale na jakesi interni flashce...

Jinak ja zakazal automaticke spousteni cehokoli takze mi nevadi ze to tam je... ale taky uz jsem koukal jak se toho zbavit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele hexi, ja mam ten paskvil taky ale ser.. stve me ze kdyz ho frknu do pc tak von tam ma nejakou particii a na ni nejake blbosti. Jinak uz i flasky to maji, ze tam je program nevim na jakyho certa. Neda se to nejak vymazt a udelat jeden hdd bez blbosti.Nezkousel s to?

Vim presne co myslis...ten obsluzny soft co dodavaji na disku k zalohovani... premyslel jsem o tom jak se toho zbavit ale nabyvam dojmu ze to neni primo na tom disku fyzicky... ale na jakesi interni flashce...

Jinak ja zakazal automaticke spousteni cehokoli takze mi nevadi ze to tam je... ale taky uz jsem koukal jak se toho zbavit :D

Co me spis vice smoli je nestandartni konektor USB v tom disku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdárec.

Tak jsem si koupil 1TB ext USB HDD od WD. Mám ho celý naformátován ve WBFS. ALe chtěl bych tam mít i filmy (avi,mkv atd.) Které by mi četlo wii, nebo tv. Chápu to dobře, že si musím vytvořit druh oddíl v NTFS formátu a na to to nahrát, aby mi to přehrál třeba Mplayer? Nebo jaký formát musí mít ten druhý oddíl.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám prosbu o pomoc. Mám doma Wii ver. 3.3E. K tomuto připojuji USB HDD 3,5 Samsung 1,5 TB. Na tomto disku mám první partition 1,3 TB jako primární oddíl formátnutý na NTFS. Jako druhý partiton mám 100 GB jako primární,aktívní naformátovaný pro Wii. A teď problém. Někdy mi Wii načte HDD napoprvé a někdy až třeba na podesáté. Prostě někdy ho načte a někdy když zapnu USB loader GX, tak Wii zatuhne a musím ho odpojit od elektřiny a zkusit znovu. Zkoušel jsem i USB loader a dělal to samé. Nevíte proč tomu tak je? Očividně s diskem problém není, protože na Wii funguje, ale proč jen někdy, to je mi záhadou. Před tímto jsem měl 2,5 WD 250 GB a tam 50 GB partition pro Wii a šlapal v pohodě. Ještě doplním, že ten Samsung mám samozřejmě zapojený rovněž do elektřiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu